Fidelio

  Philips Fidelio

  Bezdrátový dokovací reproduktor Primo

  Zážitek ze skutečně věrného zvuku

  Zařízení Philips Fidelio Primo představuje bránu ke všem hudebním pokladům. Přináší čistý a autentický zvuk. Tento reproduktor je vybaven technologií AirPlay a osvobodí hudbu z iPod Touch, iPhone, iPad a aplikace iTunes – bezdrátově. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrátový dokovací reproduktor Primo

s technologií AirPlay DS9100W/10 Najít podobné výrobky

Zážitek ze skutečně věrného zvuku

Posedlost zvukem

 • Výškový reproduktor v nejvyšší kvalitě pro zcela věrný zvuk

  Výškový reproduktor v nejvyšší kvalitě pro zcela věrný zvuk

  Dvoucestný systém vybavený výškovým reproduktorem s prstencovým zářičem, který se používá v naprosto špičkových aplikacích nejvyšší kvality. Membrána nevykazuje falešnou rezonanci a dosahuje frekvenční odezvy až 40 kHz. Tato technologie ve spojení se skvělou dynamikou a nízkým zkreslením umožňuje odkrýt ty nejjemnější hudební nuance ve zcela věrném podání.

 • SoundCurve pro dokonalý křišťálově čistý zvuk

  SoundCurve pro dokonalý křišťálově čistý zvuk

  Pečlivě navržený zakřivený zadní kryt tohoto dokovacího reproduktoru Philips vytváří vysoce efektivní akustickou strukturu pro reprodukci zvuku. Čistá křivka zvyšuje pevnost skříňky reproduktoru, takže výrazně snižuje vnitřní rezonanci a zabraňuje vibracím a zkreslení zvuku. Můžete si vychutnat křišťálově čistý zvuk a skvělý vzhled reproduktorů.

 • Čistě digitální zpracování pro čistý signál ve vedení zvuku

  Čistě digitální zpracování pro čistý signál ve vedení zvuku

  Většina dokovacích reproduktorů využívá pro iPod, iPhone nebo iPad analogový výstup, který poté převede zpět na digitální signál. Výsledkem je další šum a ztráta detailů. Při využití digitálního výstupu přehrávače si reproduktor udržuje integritu hudebního signálu, což vede k vyššímu poměru signálu k šumu a lepšímu rozlišení.

 • Technologie FullSound vylepšuje detaily zvuku a přináší bohatý a výkonný zvuk

  Technologie FullSound vylepšuje detaily zvuku a přináší bohatý a výkonný zvuk

  Patentovaná technologie FullSound společnosti Philips využívá digitální zpracování signálu poslední generace pro věrné vylepšení podání hudby. Hudební obsah je dynamicky analyzování a optimalizován a umožní vám zažít hudbu s velkými detaily a hřejivým podáním.

 • Design bass-reflex pro hlubokou a sevřenou reprodukci basů

  Design bass-reflex pro hlubokou a sevřenou reprodukci basů

  Akustické zatížení bass-reflex využívá basový průduch vyladěný na akustický objem skříně reproduktoru, což umožňuje reprodukovat basy z kompaktních skříněk. Pečlivě navržený, profilovaný basový průduch přispívá k průtoku vzduchu a umožňuje dosáhnout hlubokých a působivých basů i při vysoké hlasitosti. Zároveň však minimalizuje vzduchové turbulence, které mohou způsobovat zkreslení.

 • Přenášejte hudbu s bezdrátovou technologií AirPlay

  Přenášejte hudbu s bezdrátovou technologií AirPlay

  Technologie AirPlay umožňuje přenos celé hudební kolekce iTunes do dokovací stanice Fidelio. Díky bezdrátovému spojení přehrává skladby z programu iTunes v počítači, iPhonu, iPadu nebo v iPod Touch v každém reproduktoru, který technologii AirPlay podporuje. Stačí jen reproduktor zapojit do sítě Wi-Fi. Technologie AirPlay také umožňuje současné přehrávání ve všech reproduktorech v různých místnostech. Poslouchejte oblíbenou hudbu všude, kam vkročíte.

 • Aplikace SoundStudio pro úplnou kontrolu nastavení zvuku

  Aplikace SoundStudio pro úplnou kontrolu nastavení zvuku

  Poslouchejte hudbu tak, jak se vám to právě líbí. Aplikace SoundStudio skutečně vkládá ovládání vaší hudby do vašich dlaní. Umožňuje změnit každou vlastnost hudby pouze pomocí iPhonu: slouží k tomu intuitivní a jednoduché ovládací prvky. Nyní můžete upravovat, přizpůsobovat a vytvářet svůj požadovaný zvukový zážitek a zcela oživit své oblíbené písně. Aplikace SoundStudio rovněž umožňuje poslech tisíců internetových rádiových stanic z celého světa, což ještě rozšíří vaše hudební zážitky.

 • Celkový výstupní výkon 100 W RMS

  Celkový výstupní výkon 100 W RMS

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Senzor přiblížení aktivuje podsvícený ovládací panel

  Senzor přiblížení aktivuje podsvícený ovládací panel

  Většina špičkových přístrojů pro milovníky hudby umožňuje vypnout displej, aby bylo možné dokonale vychutnávat hudbu a výkon se soustředil na reprodukci zvuku. Díky funkci senzoru přiblížení si to můžete užít také. Když odejdete, podsvícená funkční tlačítka automaticky ztmavnou. Když přiblížíte ruku, funkční tlačítka se rozsvítí, abyste mohli bez problémů ovládat svou hudbu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat