dokovací reproduktor

  Zážitek ze skutečně věrného zvuku

  Dokovací reproduktor Philips DS9000/12 je bránou ke všemu, čeho si na hudbě tak ceníte. Je vytvořen z prvotřídních součástí a přírodního dřeva a výsledný zvuk z vašeho iPodu/iPhonu/iPadu nabídne zvukový zážitek odpovídající originálu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zážitek ze skutečně věrného zvuku

s tímto dokovacím reproduktorem

 • Pasivní výhybka pro reprodukci celého slyšitelného spektra

  Pasivní výhybka pro reprodukci celého slyšitelného spektra

  Díky designu pasivní výhybky zřetelně uslyšíte každou notu, takže vaše hudba bude znít úchvatně čistě, přirozeně a uceleně. Každá součást slyšitelného spektra zvukových frekvencí se složitým technologickým procesem odděluje a odesílá do správného vinutí. Nikdy nejsou odesílány signály mimo kmitočtovou charakteristiku vinutí. Tím dochází k nesmírnému zvýšení kvality zvuku a značnému snížení úrovně zkreslení. Spolu s prvotřídními elektronickými komponenty přináší pasivní výhybka souvislý zvuk v nekompromisní kvalitě věrné originálu.

 • Digitální technologie zpracování pro optimální kvalitu zvuku

  Digitální technologie zpracování pro optimální kvalitu zvuku

  Digitální technologie zpracování pro optimální kvalitu zvuku poskytuje vynikající reprodukci zvuku nesrovnatelnou s konvenčním analogovým zpracováním zvuku, které se používá v dokovacích přehrávačích využívajících analogový audio výstup z iPodu/iPhonu. Využitím digitálního audio výstupu iPodu/iPhonu a digitálního zpracování ve všech částech obvodu lze dosáhnout daleko vyššího odstupu signálu od šumu. Výsledkem je nepřekonatelná kvalita dokonale vyváženého zvuku.

 • Senzor přiblížení aktivuje podsvícený ovládací panel

  Senzor přiblížení aktivuje podsvícený ovládací panel

  Většina špičkových přístrojů pro milovníky hudby umožňuje vypnout displej, aby bylo možné dokonale vychutnávat hudbu a výkon se soustředil na reprodukci zvuku. Díky funkci senzoru přiblížení si to můžete užít také. Když odejdete, podsvícená funkční tlačítka automaticky ztmavnou. Když přiblížíte ruku, funkční tlačítka se rozsvítí, abyste mohli bez problémů ovládat svou hudbu.

 • iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

  iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

  Inteligentně navržený dokovací port s pružinou snadno pojme jakýkoli iPod nebo iPhone bez zvláštní adaptérů. Navíc funguje i s ochrannými pouzdry – iPod nebo iPhone stačí jen vložit. Nyní si skutečně vychutnáte hudbu bez potíží.

 • Vinutí v nejvyšší kvalitě pro autentickou reprodukci zvuku

  Vinutí v nejvyšší kvalitě pro autentickou reprodukci zvuku

  Dokovací reproduktor Philips je vybaven vysoce kvalitním výškovým reproduktorem s prstencovým zářičem, který je využíván v reprosoustavách Hi-Fi a který spojuje dokonalou reprodukci vysokých tónů s překvapivou čistotou a přesností detailů. Zkreslení je sníženo na absolutní minimum, což při reprodukci zcela věrně odhaluje i ty nejjemnější odstíny.

 • Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů

  Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů

  Bohatý akustický objem 3L, přidělený každému basovému reproduktoru, dokonale odpovídá přesně vyladěným basovým průduchům se zadním směrováním a zajišťuje skutečně působivý a kompaktní výkon basů. Výsledkem je mimořádně realistický a pohlcující zážitek z poslechu.

 • SoundCurve pro dokonalý křišťálově čistý zvuk

  SoundCurve pro dokonalý křišťálově čistý zvuk

  Pečlivě navržený zakřivený zadní kryt tohoto dokovacího reproduktoru Philips vytváří vysoce efektivní akustickou strukturu pro reprodukci zvuku. Čistá křivka zvyšuje pevnost skříňky reproduktoru, takže výrazně snižuje vnitřní rezonanci a zabraňuje vibracím a zkreslení zvuku. Můžete si vychutnat křišťálově čistý zvuk a skvělý vzhled reproduktorů.

 • Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  S touto bezplatnou aplikací získá váš dokovací reproduktor celou řadu exkluzivních stylových funkcí. Můžete kontrolovat počasí, podívat se kolik je hodin a dokonce používat své oblíbené obrázky jako tapety. Aplikace DockStudio vám rovněž umožní poslech tisíců internetových rádiových stanic po celém světě. Připraveny jsou další aktualizace témat vzhledu a nové funkce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat