Zvukový systém M1X-DJ

  MIXUJTE PŘEHRÁVEJTE SDÍLEJTE

  Mixujte jako DJ, přehrávejte hudbu z jakéhokoli zařízení a sdílejte skladby díky zařízení Philips M1X-Dj. Vytvořte fantastické sety, které vytřou zrak vašim kamarádům, a streamujte je přes konektor Lightning nebo rozhraní Bluetooth. Pochlubte se svými sety na jakékoli párty. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zvukový systém M1X-DJ

Bluetooth®, s konektorem Lightning, Ovládání pro DJe, dvojitý vstup zvuku, 60W basový zářič DS8900/10 Najít podobné výrobky

MIXUJTE PŘEHRÁVEJTE SDÍLEJTE

 • Technologie wOOx. pro bohaté a přitom přesné basy bez zkreslení

  Technologie wOOx. pro bohaté a přitom přesné basy bez zkreslení

  Technologie wOOx představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Hladká integrace aplikace djay 2

  Hladká integrace aplikace djay 2

  Vložíte-li do doku svůj iPad s aplikací djay 2 od společnosti Algoriddm, určenou pro iPady, bude mixování na iPadu stejně snadné, jako na vašich systémech. Můžete používat skrečovací decky, crossfadery a ovládací prvky systému pro vytváření mixů ze skladeb v hudební knihovně iPadu, nebo máte možnost nechat režim Automix, aby udělal těžkou práci za vás. Používání aplikace djay 2 od společnosti Algoriddm je intuitivní, obsahuje pokročilé vícedotykové funkce pro mixování a usnadní mixování úplně každému, začátečníky počínaje a profesionály konče.

 • Skrečovací decky a crossfadery špičkové kvality

  Skrečovací decky a crossfadery špičkové kvality

  Velká jogovací kolečka, která jsou citlivá na dotek, se používají stejně jako mixování na vinylových deskách, a jsou ušita na míru pro skrečování

 • Streamování Bluetooth pro nepřekonatelně zřetelný zvuk

  Streamování Bluetooth pro nepřekonatelně zřetelný zvuk

  Bluetooth® je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth®, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže můžete snadno vychutnávat svou oblíbenou hudbu z reproduktoru a bezdrátově.

 • Oboustranný ovládací panel pro ochranu při cestování

  Oboustranný ovládací panel pro ochranu při cestování

  Když nemixujete ani nevystupujete, můžete ovládací panel překlopit a používat systém M1X-DJ jako reproduktor Bluetooth: můžete se pohodlně usadit, odpočinout si a poslouchat hudbu nebo se zapojit do párty.

 • Cestovní popruh a robustní design pro větší přenosnost

  Cestovní popruh a robustní design pro větší přenosnost

  Stačí připevnit popruh na rameno, přehodit ho přes sebe a můžete vyrazit. Hudební systém M1X-DJ má perfektní přenosnou velikost, takže můžete své dovednosti ukázat kdekoli. Robustní design je dostatečně odolný, přežije každou párty, venku i vevnitř, a ovládání můžete dokonce převrátit, aby byl chráněný, když nejste přítomni.

 • Připojte se k externím reproduktorům a zesilovačům pomocí výstupu audia

  Připojte systém M1X-DJ k jakémukoli externímu reproduktoru nebo zesilovači pomocí konektoru pro výstup audia: získáte výkon, který bude otřásat zdmi na večírcích po celém světě, a to i bez reproduktorů M1X.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat