Nástěnný dok

  Nástěnný dok

  Zásuvkový nabíjecí dok

  Poskytněte iPhonu nebo iPodu bezpečné místo pro nabíjení. Jedinečný design s vycpávanou horní částí nabízí oporu, aniž by docházelo k potížím s neobratným vkládáním. Vhodné do kanceláře, ložnice či kuchyně – všude tam, kde potřebujete pohodlné řešení nabíjení bez kabelů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zásuvkový nabíjecí dok

pro bezpečné a úhledné řešení napájení

 • Rychlejší nabití díky vyššímu výkonu

  Rychlejší nabití díky vyššímu výkonu

  Nečekejte hodiny, než se vaše zařízení nabije! Vyšší výstupní výkon této nabíječky zajistí plné nabití vašeho zařízení v kratším čase oproti standardním, méně výkonným nabíječkám.

 • Design bez nepořádku funguje bez potíží s neobratným vkládáním

  Polstrovaná horní část dostatečně podporuje iPhone nebo iPod, takže nedochází k potížím s neobratným vkládáním a vše je úhledné a bez nepořádku. Také nepoužívaný konektor zůstává skrytý, což zajišťuje celkově příjemný vzhled tohoto řešení nabíjení.

 • Výkyvný dok pro dosažení nejlepší polohy

  Konektor doku se 30 kolíky je výkyvný, takže lze zařízení jednoduše opřít o podpěru, nejsou třeba objemné kolébky a nedochází k potížím s neobratným vkládáním.

 • Zásuvkový nabíjecí dok pro bezpečné a bezproblémové napájení

  Dok určený pro připevnění na zeď poskytne vašemu iPhonu nebo iPodu bezpečné místo k nabíjení. Stačí zapojit dok do zásuvky ve zdi a vložit do něj iPod nebo iPhone – takto nemusíte iPod nebo iPhone pokládat na podlahu, kde byste na ně mohli šlápnout, stejně tak jako polít nápojem na stole a podobně.

 • Bezpečně nabíjejte svůj iPod nebo iPhone

  Když zapojíte své zařízení do kabelové nabíječky a ponecháte ho na podlaze nebo na stole, může na váš iPod nebo iPhone někdo šlápnout, polít ho či postříkat. Použijete-li namísto toho nabíječku pro připevnění na zeď, iPod nebo iPhone se ocitnou výše a mohou se bezpečně nabíjet.

 • Jakákoli zásuvka se může stát praktickým dokem

  Může být v kanceláři, v ložnici, v kuchyni – nabíječku WallDock lze snadno zapojit všude, kde potřebujete pohodlné řešení nabíjení bez kabelů. Navíc její malá velikost umožňuje vzít ji s sebou na cesty, takže po příjezdu do cíle můžete vložit svůj přístroj do docku a nabíjet.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat