Kabel pro synchronizaci a nabíjení

  Kabel pro synchronizaci a nabíjení

  Připojení k počítači pomocí USB

  Připojte svůj iPad, iPhone nebo iPod k počítači a synchronizujte hudbu, aplikace, fotografie, aktualizace a další. Nabíjí během připojení zařízení – a pracuje se stávající USB nabíječkou do zásuvky nebo do auta. Jedná se o skvělou úsporu nebo náhradu za kabel! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kabel pro synchronizaci a nabíjení

pro iPad, iPhone a iPod DLC2404I/10 Najít podobné výrobky

Připojení k počítači pomocí USB

pro nabíjení a synchronizaci s iTunes

 • Skvělý záložní nebo náhradní kabel, který je dobré mít při ruce

  Tento kabel s 30pinovým konektorem a USB 2.0 konektorem je nezbytný pro synchronizaci a nabíjení iPadu, iPhonu nebo iPodu. Noste jej s sebou, mějte jej na stole nebo jím nahraďte ten ztracený, takže budete moci zařízení vždy připojit a nabíjet, kdykoli to jen budete potřebovat.

 • USB kabel nabíjí prostřednictvím počítače nebo USB či automobilové nabíječky

  Tento kabel s 30pinovým konektorem a USB 2.0 konektorem slouží k připojení k počítači pomocí USB a snadnému nabíjení iPadu, iPhonu nebo iPodu. Také pomocí něho lze připojit libovolnou USB nebo automobilovou nabíječku a napájet a nabíjet iPad, iPhone nebo iPod.

 • USB kabel k synchronizaci iPadu, iPhonu nebo iPodu a počítače

  Tento kabel s 30kolíkovým konektorem a konektorem USB 2.0 slouží k připojení k počítači pomocí USB a snadné synchronizaci iPadu, iPhonu nebo iPodu s iTunes pro přenos hudby, fotografií, aplikací, aktualizací atd.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat