TransDock

  Přehrávání, nabíjení a instalace přehrávače iPod v automobilu

  Užijte si svůj přehrávač iPod prostřednictvím stereofonního systému v autě díky tomuto inteligentnímu zařízení TransDock. Funkce IntelliTune jedním stisknutím vyhledá ideální frekvenci pro přenos přehrávače iPod prostřednictvím rádia VKV. Bezpečně uloží a nabije přehrávač iPod a disponuje funkcí otáčení pro praktické polohování. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

TransDock

s funkcí IntelliTune, Pro zařízení iPod DLA93050/10 Najít podobné výrobky

Přehrávání, nabíjení a instalace přehrávače iPod v automobilu

plus vyhledávač frekvencí IntelliTune

 • Přeneste zvuk jiných zařízení prostřednictvím vstupu Aux-in

  Vstup Aux-in vám umožní snadno si vychutnat zvuk dalšího připojeného zařízení prostřednictvím stereofonního systému v autě. Pro přenos jiného zařízení (například do notebooku nebo osobního herního systému) do stereofonního systému v autě jednoduše použijte kabel s minikonektory.

 • Připojení ke vstupu aux-in v autě nebo ke kazetovému magnetofonu prostřednictvím výstupu AV-Out

  Přenos zvukového zařízení přímo do stereofonního systému v autě výstupem AV-Out je snadný. Jednoduše použijte kazetový adaptér anebo je připojte do pomocného vstupu v autě pomocí kabelu s minikonektory a přehrávejte zvukový obsah zařízení stereofonním systémem v autě.

 • Sledujte video prostřednictvím zábavního systému v autě přes výstup AV-Out

  Díky výstupu AV-Out je sledování obrazového obsahu zařízení prostřednictvím stávajícího zábavního systému stereofonního systému autě snadné. Jednoduše připojte příslušný kabel a vychutnejte si filmy na cestě.

 • VKV vysílač vysílá audio do rádia VKV v autě

  VKV vysílač bezdrátově vysílá audio obsah zařízení do rádia v autě, přičemž využívá otevřenou VKV frekvenci, takže si můžete vychutnat hudbu na cestách.

 • Nabíjení ze zásuvky 12 V

  Zařízení iPod můžete snadno nabíjet a napájet pomocí přídavné zástrčky 12 V a vychutnat si neomezenou dobu přehrávání.

 • Bezpečný držák do auta s flexibilním krčkem a otočnou kolébkou

  Bezpečně nainstalujte svůj přehrávač iPod do auta do flexibilní otočné kolébky. Krček je flexibilní a umožňuje nejlepší polohování a otočná kolébka umožňuje snadný přístup a zobrazení displeje přehrávače iPod na první pohled.

 • Vyhledávač frekvence IntelliTune najde jedním cvaknutím otevřené frekvence VKV.

  Stisknutím tlačítka prohledá vyhledávač frekvence vlny ve vzduchu a vyhledá volné VKV frekvence. Okamžitě víte, jakou stanici naladit, abyste mohli přenášet audio obsah zařízení před VKV rádio v autě.

 • Není třeba žádná instalace

  Rychlé a snadné použití, zařízení nevyžaduje vlastní instalaci. Jednoduše je po vybalení z krabice zapojte do libovolné 12V zásuvky v autě a je hotovo.

 • 4 programovatelné předvolby VKV pro snadné vyvolání

  Je snadné naprogramovat a vyvolat oblíbené frekvence VKV, použité pro přenos audia zařízení do rádia VKV.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat