Multimediální reproduktory 2.0

  Multimediální reproduktory 2.0

  Váš laptop nikdy nereprodukoval zvuky tak dobře!

  Vynikající výškové reproduktory plus basové kanály pro kvalitu zvuku, kterou jste u takto malých reproduktorů ještě neslyšeli. Připojení přes rozhraní USB plug and play znamená, že není potřeba žádný napájecí adaptér nebo baterie. Lehké, silné a kompaktní - dokonalé pro každou brašnu na laptop.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Váš laptop nikdy nereprodukoval zvuky tak dobře!

Přenosný digitální zvuk

 • Čistý signál digitálního zvuku zajišťuje dokonalou kvalitu.

  Zvuk je přenášen jako digitální signál a až v poslední chvíli je převeden na analogový. Tím se snižuje objem rušení signálu a výsledkem je přehrávání, které skutečně odpovídá původní nahrávce.

 • Více než 75 let zkušeností se zvukem

  Společnost Philips vynalezla CD, vedla tým, který vytvořil specifikaci USB audio a během několika desetiletí vyrobila milióny audiosystémů, souprav domácího kina a televizorů. Proto i nyní můžeme společnosti Philips důvěřovat, že vytvořila počítačové audiosystémy té nejvyšší kvality.

 • Basové reproduktory: lepší hluboké tóny bez zvláštního subwooferu

  Basové reproduktory umožní malým přehrávačům účinněji reprodukovat hlubší frekvence bez zvětšení jejich velikosti nebo nutnosti zvláštního subwooferu. Přináší vám opravdové zážitky jako subwoofer. Kvalitní přehrávání basů systému 2.1 je naladěno menší systém 2.0. Máte více basů na menším prostoru!

 • Vysoce kvalitní výškové reproduktory pro dokonalé vysoké tóny

  Použití kvalitních výškových reproduktorů v každém reproduktoru značně zlepšuje reprodukci vysokých tónů. Hudba přichází k životu a filmy znějí tak, jak mají, díky dokonalé reprodukci celého pásma frekvencí.

 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • Proměňte své prezentace v multimediální zážitek

  Z důvodu nízké kvality integrovaných reproduktorů ve většině laptopů obvykle není možné v prezentacích v aplikaci PowerPoint využívat dostupné zvukové možnosti. Kompaktní, silné a skvěle znějící reproduktory můžete vzít s sebou kamkoli a dodat tak svým prezentacím takový účinek, který si zaslouží.

 • Kompatibilní s hudbou, hrami, filmy a Internetem jako zdroji zvuku

  Lze přehrávat všechny typy zdrojů zvuku - hudbu, hry, filmy a Internet. Ať chcete poslouchat cokoli, váš zážitek z multimediálního zvuku bude silnější než kdy jindy.

 • Kompaktní a silné provedení pro cesty

  Díky kompaktnímu provedení se snadno vejdou do cestovní brašny nebo brašny pro laptop, takže je s sebou můžete vzít kamkoliv. Jsou také dostatečně silné, aby vydržely nárazy při cestování.

 • Plně přenosné

  Kompaktní velikost a inteligentní systém pro uspořádání kabeláže pro snadné přenášení

 • Snadné připojení USB k PC nebo laptopu

  Připojení USB Plug and Play znamená, že zařízení vyhovuje standardům USB a je rozpoznatelné počítačem nebo laptopem. Díky tomu lze zařízení USB snadno a rychle připojit.

 • Magnetické stínění eliminuje zkreslení obrazu na počítači

  Stínění silných magnetů ve vinutí reproduktorů zamezuje nebezpečí zkresleného nebo porušeného obrazu, jsou-li reproduktory příliš blízko monitoru počítače.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat