Přijímač pro domácí kino s reproduktory

  Objevte nové zážitky s vysokým rozlišením

  Vyzkoušejte dokonalou audio a video technologii s tímto přijímačem, který slibuje opravdový zážitek při sledování filmů a poslechu hudby.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Přijímač pro domácí kino s reproduktory

Objevte nové zážitky s vysokým rozlišením

 • Výstup HDMI pro digitální video s vysokým rozlišením a digitální zvuk

  Výstup HDMI pro digitální video s vysokým rozlišením a digitální zvuk

  Rozhraní HDMI je přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Převzorkování videa pro lepší rozlišení až 1080i

  Technologie zvýšení rozlišení videa umožňuje zvýšit rozlišení videosignálů typu SD (Standard Definition např. DVD) na typ HD (High Definition) a zobrazit tak ostrý, věrnější obraz s více detaily. Výsledný výstupní videosignál s vysokým rozlišením (HD) lze zobrazit na zařízení typu HD prostřednictvím rozhraní HDMI (High-Definition Multimedia Interface).

 • Technologie Noise Shaped Video™ Precision Video - eliminuje šum video signálu

  NSV™ Precision Video je zabudovaná technologie pro snížení šumu, která eliminuje existující šum ve videosignálu a tím poskytuje dokonalejší zážitek ze sledování.

 • Dolby Digital EX a DTS ES s prostorovým zvukem v okruhu 360°

  Systémy Dolby Digital EX a DTS ES jsou vícekanálové formáty 6.1 se zadním prostorovým zvukovým kanálem samostatně kódovaným do formátu Dolby Digital a bitového toku DTS. Tyto formáty nabízejí zdokonalený prostorový vjem prostorových kanálů pro úplné pokrytí zvukem v okruhu 360° a panoramatický zvuk (tj. přesun zvuku prostorových kanálů z jedné strany na druhou).

 • Systém DAB pro více stanic a křišťálově jasný zvuk

  Digitální vysílání zvuku (DAB) je nejnovější technologie digitálního rádia. Umožňuje vychutnat si oblíbené rádiové stanice s křišťálově čistým zvukem s kvalitou blízkou CD. A navíc získáte větší výběr rádiových stanic a rádiový šum způsobený rušením signálu horami, vysokými budovami a počasím bude minulostí. Protože je rádiový signál DAB zcela digitální, mohou stanice vysílat také text, například informace o programu, zprávy a sportovní výsledky a také obrázky a dokonce i videozáznamy přímo na váš rozhlasový přijímač. Rádio nikdy nehrálo tak dobře.

 • Zvukové digitální zesilovače UCD (Universal Class D)

  Digitální audio zesilovač UCD je plně digitální zesilovač třídy D vyvinutý s co nejnižší výstupní impedancí a tedy nejlepšími zvukovými parametry. Výkon i kvalita zvuku zesilovače UCD s „nulovou zpětnou vazbou“ uspokojí i ty nejnáročnější posluchače.

 • Kovové šasi a obvody pro lepší reprodukci zvuku

  Přehrávač se skládá z vyztuženého šasi, jež omezuje vliv rušení a vibrací. Soustava zvukového obvodu je osazena kvalitními zvukovými prvky, jež jsou pečlivě vybírány na základě důkladných subjektivních poslechových zkoušek a vynikajících výsledků měřicích zkoušek. Součástky kritické části zvukového obvodu jsou pečlivě vybírány tak, aby vyhovovaly prvotřídnímu zvukovému výkonu.

 • Uživatelsky přívětivé a snadné nastavení AV pomocí dat na obrazovce OSD

  Nastavení na obrazovce poskytuje jednoduché a přehledné rozhraní pro maximálně snadné používání a nastavení audiovizuálního zařízení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat