Dokovací zábavní systém

  Vychutnejte si hudbu z přehrávače iPod nahlas a se skvělým zvukem

  Vychutnejte si svá videa tím pravým způsobem - jednoduše otočte přehrávač iPod umístěný v dokovacím systému zábavy DC910 společnosti Philips z pozice na výšku do pozice na šířku. Reproduktory wOOx navíc dodají veškeré vaší hudbě z libovolného zdroje hluboké a silné basy! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokovací zábavní systém

Otočný dock, USB a sloty pro kartu SD DC910/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si hudbu z přehrávače iPod nahlas a se skvělým zvukem

s reproduktory wOOx

 • Umístěte své zařízení iPod touch do polohy na výšku nebo na šířku

  Umístěte své zařízení iPod touch do polohy na výšku nebo na šířku

  Akcelerometr v zařízení iPod touch automaticky mění způsob zobrazení obsahu. Jestliže otáčíte na zařízení iPod touch od zobrazení na výšku k zobrazení na šířku a naopak, obsah displeje se vypne. Tento integrovaný dock pro zařízení iPod na systému Philips je zvláště navržen tak, aby byl vhodný pro tuto funkci - můžete změnit orientaci docku, takže můžete na obrazovce zařízení iPod touch běžně zobrazit displej, fotografii nebo videoklip v jeho správném poměru stran.

 • Duální reproduktory wOOx pro vylepšený poslech basů

  Duální reproduktory wOOx pro vylepšený poslech basů

  Technologie wOOx vytváří dokonalou reprodukci basových tónů zachycením a vylepšením tónů s nízkým kmitočtem. Výsledkem jsou mnohem dokonalejší basy a celkový zvukový vjem.

 • Přehrávání a nabíjení zařízení iPod

  Přehrávání a nabíjení zařízení iPod

  Užijte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, zatímco se bude nabíjet váš iPod. Dok vám umožní připojit vaše zařízení přímo k dokovacímu zábavnímu systému, takže svoji oblíbenou hudbu můžete poslouchat se skvělým zvukem. Současně zatím nabíjí váš iPod, zatímco přehrává. Můžete si vychutnávat hudbu a nemusíte mít obavy, že se baterie iPod vybije. K procházení, volbě a přehrávání hudby uložené ve vašem zařízení iPod využijte dálkový ovladač. Dokovací zábavní systém automaticky nabíjí vaše zařízení iPod, jakmile je v docku.

 • Připojení USB Direct a sloty pro karty SD / MMC pro přehrávání hudby ve formátech MP3 / WMA

  Připojení USB Direct a sloty pro karty SD / MMC pro přehrávání hudby ve formátech MP3 / WMA

  Díky úplné přenositelnosti můžete snadno využívat výhodné možnosti připojování několika zdrojů digitální hudby přes vestavěné sloty pro USB Direct a karty SD/MMC. Stačí jen zapojit zařízení do portu USB nebo vložit paměťovou kartu do slotu SD/MMC na vašem hudebním systému Philips, vaše digitální hudba a snímky se přehrají přímo ze zařízení. Teď můžete sdílet své oblíbené okamžiky s rodinou a s přáteli.

 • Stylové tenké provedení s možností postavit na stolek nebo namontovat na zeď

  Stylové tenké provedení s možností postavit na stolek nebo namontovat na zeď

  Perfektní kombinace tenkého a univerzálního designu. Audiosystém Philips je navržen tak, aby byl vhodný do vašeho interiéru. Základem audiosystému je stojan, takže systém může být bezpečně umístěn na každé poličce nebo skříňce. Pokud bude přimontován na stěnu, bude mít stejnou flexibilitu jako volně stojící.

 • Univerzální dálkový ovladač pro systém a zařízení iPod

  Univerzální dálkový ovladač pro systém a zařízení iPod

  Díky univerzálnímu dálkovému ovladači Philips můžete nyní procházet jak hudebním systémem Philips, tak i zařízením iPod, snadno se orientovat mezi stovkami skladeb a volit pouze jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Zobrazením informací seřazených podle seznamu skladeb, alba, umělce, žánru nebo skladby umožňuje navigace rychlé, ale jednoduché procházení stovek souborů. Stačí pouze ovládání jednou rukou a jedinečný zážitek je zaručen.

 • Digitální tuner VKV s předvolbami

  Digitální tuner VKV s předvolbami

  Digitální rádio VKV nabízí další hudbu k vaší hudební kolekci na audiosystému Philips. Stačí jen naladit stanici, pro kterou chcete nastavit předvolbu, stisknout a podržet tlačítko předvolby, aby si přístroj zapamatoval naladěnou frekvenci. S předvolenými rádiovými stanicemi, které mohou být uloženy, můžete rychle naladit svoji oblíbenou stanici, aniž byste pokaždé museli manuálně ladit.

 • Celkový výstupní výkon 30 W RMS

  Celkový výstupní výkon 30 W RMS
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat