Přenosné rádio

  Užívejte si rádia DAB+ na cestách!

  Najděte si nejlepší radiostanici, ať jste kdekoli. Přenosné rádio Philips DAB DA1200/12 nabízí přirozený zvuk, rychlé vyhledávání a předvolby stanic FM/DAB. Toto kapesní rádio s vestavěnou baterií je ideálním společníkem na cesty. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosné rádio

DAB+/FM, Digitální ladění, 20 předvoleb, Stereofonní sluchátka, Nabíjecí baterie DA1200/12 Najít podobné výrobky

Užívejte si rádia DAB+ na cestách!

 • Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace.

 • Čistý zvuk rádia DAB+ bez praskání

  Čistý zvuk rádia DAB+ bez praskání

  Digitální rádio DAB+ (Digital Audio Broadcasting: Digitální vysílání zvuku) je, vedle analogového vysílání FM, novým způsobem vysílání rádia přes síť pozemních vysílačů. Nabízí posluchačům více možností a informací poskytovaných s čistou kvalitou zvuku a bez praskání. Technologie umožňuje přijímači zachytit nejsilnější signál, který je v dosahu. S digitálními stanicemi DAB+ si nemusíte pamatovat frekvence a ladění se provádí podle názvu stanice, takže na cestách nemusíte stále přelaďovat.

 • Kompaktní a lehký design je skvělý na cesty

  Kompaktní a lehký design této mininabíječky z ní dělá ideálního společníka na cesty, který udrží všechny vaše přístroje v provozu.

 • Konektor stereo sluchátek pro lepší osobní hudební zážitky

  Kdykoli budete chtít, můžete připojit vlastní sluchátka a vychutnat si osobní zážitek z poslechu tohoto zařízení Philips. Připojením sluchátek k tomuto zařízení si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu se skvělým zvukem, aniž byste rušili okolí.

 • DAB+, DAB a FM pro plný zážitek z poslechu rádia

  Digitální rádio DAB+/DAB (Digital Audio Broadcasting – Digitální vysílání zvuku) je, vedle analogového vysílání FM, nový způsob vysílání rádia přes síť pozemních vysílačů. Nabízí posluchačům více možností a informací poskytovaných s čistou kvalitou zvuku a bez praskání. Technologie umožňuje přijímači zachytit nejsilnější signál, který je v dosahu. S digitálními stanicemi DAB+ nebo DAB si nemusíte pamatovat frekvence a ladění se provádí podle názvu stanice, takže během cesty není nutné přelaďovat.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat