Bezdrátový telefon

  Odvážná sofistikace

  U bezdrátového telefonu Philips D630 se snoubí výjimečný design a vysoký výkon. Má velký plně barevný displej, nastavení soukromí, funkci elektronické chůvy a spoustu dalšího. Technologie HQ-Sound zaručuje stálou výtečnou kvalitu reprodukce zvuku pro čisté hovory. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátový telefon

4, 6cm (1, 8") barevný displej TFT, Hlasitý telefon D6301B/53 Najít podobné výrobky

Odvážná sofistikace

 • Identifikace volajícího – abyste vždy věděli, kdo volá*

  Identifikace volajícího – abyste vždy věděli, kdo volá*

  Někdy je před přijetím hovoru dobré vědět, kdo volá. A díky identifikaci volajícího máte přehled, kdo je na druhém konci linky.

 • Nízká úroveň vyzařování (režimy ECO a ECO+) a spotřeby energie

  Nízká úroveň vyzařování (režimy ECO a ECO+) a spotřeby energie

  Telefony značky Philips jsou energeticky účinné a jsou navrženy s ohledem na životní prostředí. Je-li aktivován režim ECO, vyzařování se snižuje až o 60 % a až o 95 % v případě, že se telefon nabíjí. Je-li aktivován režim ECO+, vyzařování klesne na nulu.

 • Seznam blokovaných, anonymní hovor, tichý režim, blokování hovorů

  Seznam blokovaných, anonymní hovor, tichý režim, blokování hovorů

  Seznam blokovaných blokuje příchozí hovory z konkrétních čísel nebo z čísel začínajících určitými číslicemi, takže nepřijímáte nechtěné hovory. Můžete zablokovat 4 sady čísel. Anonymní hovor blokuje příchozí hovory ze skrytých čísel, která někdy používají prodejci po telefonu. Telefon také nebude zvonit, aby vás nevyrušoval. S tichým režimem můžete zakázat vyzvánění v konkrétních časech, abyste si mohli vychutnat klid a ticho. Díky blokování hovorů vás už nemusí překvapit drahé účty za telefon: zablokujete hovory na konkrétní čísla začínající určitými číslicemi (například čísla, kde přijetím platíte hovor).

 • Volně stojící sluchátko s reproduktorem pro snadné volání handsfree

  Volně stojící sluchátko s reproduktorem pro snadné volání handsfree

  V režimu handsfree se pomocí vestavěného hlasitého reproduktoru zesiluje hlas volajícího. Díky tomu můžete při hovoru mluvit a poslouchat, aniž byste přístroj drželi u ucha. Tato funkce je velmi užitečná, pokud chcete do hovoru zapojit další osoby nebo jen dělat více věcí najednou.

 • Velmi kvalitní zvuk: vysoce kvalitní akustické zpracování pro vynikající zvuk

  Velmi kvalitní zvuk: vysoce kvalitní akustické zpracování pro vynikající zvuk

  Bezdrátové telefony Philips s vysoce kvalitním zvukem: stavíme na mnoha desetiletích zkušeností a revolučních inovací ve vývoji Hi-Fi audio výrobků a špičkových sluchátek a zajišťujeme vynikající kvalitu hlasu v telefonech DECT. Pokud jde o zlepšování kvality zvuku, myslí naši akustičtí technici a architekti úplně na všechno: vysoce kvalitní součásti, digitální zpracování signálu, přesný akustický design, pokročilé testování a jemné vyladění. Vše dohromady přináší ostrý, čistý a autentický zvuk. Je to zvuk tak kvalitní a přirozený, že máte pocit, jako byste byli přímo na místě.

 • Profily MySound ladí s vaší představou zvuku

  Profily MySound ladí s vaší představou zvuku

  Vnímání zvuku je subjektivní záležitost a každý při poslechu preferuje něco jiného. Profil MySound opět vnáší do každé konverzace osobnost. Umožňuje vám totiž vybrat si zvukový profil, který nejlépe odpovídá vašim zvukovým preferencím: Čistý pro ostřejší a zřetelnější zvuk hlasu, Měkký pro přátelské, měkčí tóny a Příjemný, díky němuž budou hlasy znít přívětivě a příjemně.

 • Záznamy v seznamu se třemi poli pro přiřazení 3 čísel jednomu kontaktu

  Záznamy v seznamu se třemi poli pro přiřazení 3 čísel jednomu kontaktu

  Většina lidí má v dnešní době více kontaktních čísel. Seznam kontaktů zaručuje snadnou správu kontaktů. Jednoduše uložte tři telefonní čísla pro až 100 kontaktů do jedné ze tří možných položek – doma, práce nebo mobil.

 • Až 18 hodin hovoru na jedno nabití

  Až 18 hodin hovoru na jedno nabití
 • Elektronická chůva vás upozorní, když dítě vyžaduje vaši pozornost

  Nechejte se upozornit, když vás vaše dítě potřebuje. Stačí položit sluchátko telefonu DECT do dětského pokoje a obdržet upozornění na základnu nebo do jiného telefonu DECT (např. na jiné číslo pevné linky) nebo na mobilní telefon (pokud jste venku), když dítě začne plakat.

 • Přiřaďte vyzvánění konkrétnímu kontaktu

  Přiřaďte tomu, kdo je pro vás velmi důležitý, speciální vyzváněcí tón. Kdykoli vám zatelefonuje, upozorní vás na to příjemný zvuk. Speciální vyzváněcí tóny je možné přiřadit až 9 různým kontaktům nebo skupinám kontaktů.

Zobrazit všechny specifikace
 • *Tato funkce vyžaduje dodatečné předplatné služby identifikace volajícího. Podrobnosti vám dodá místní operátor sítě.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat