Přídavné sluchátko pro bezdrátový telefon

  Bohatý výběr funkcí

  Úžasná kvalita zvuku technologie HQ-Sound se snoubí s ergonomickým a moderním designem. Díky velkému plně barevnému displeji a celé řadě funkcí, například podsvícení tlačítek, nastavení soukromí, elektronické chůvě, záznamníku a mnohých dalších. Tento telefon představuje všechno, co můžete potřebovat. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přídavné sluchátko pro bezdrátový telefon

D605, 1, 7" displej / bílé podsvícení, Hlasitý telefon D6050B/12 Najít podobné výrobky

Bohatý výběr funkcí

 • Obousměrné odstranění ozvěny zajišťuje plynulý rozhovor

  Obousměrné odstranění ozvěny zajišťuje plynulý rozhovor

  V přirozeném rozhovoru se mluvčí nestřídají – vždy dochází k přirozenému překrývání hovoru. Náš systém obousměrného odstranění ozvěny vám nyní zprostředkuje dokonalý poslech i v případě, že mluvíte oba najednou.

 • Elektronická chůva vás upozorní, když dítě vyžaduje vaši pozornost

  Elektronická chůva vás upozorní, když dítě vyžaduje vaši pozornost

  Nechejte se upozornit, když vás vaše dítě potřebuje. Stačí položit sluchátko telefonu DECT do dětského pokoje a obdržet upozornění na základnu nebo do jiného telefonu DECT (např. na jiné číslo pevné linky) nebo na mobilní telefon (pokud jste venku), když dítě začne plakat.

 • Nízká úroveň vyzařování (režimy ECO a ECO+) a spotřeby energie

  Nízká úroveň vyzařování (režimy ECO a ECO+) a spotřeby energie

  Telefony značky Philips jsou energeticky účinné a jsou navrženy s ohledem na životní prostředí. Je-li aktivován režim ECO, vyzařování se snižuje až o 60 % a až o 95 % v případě, že se telefon nabíjí. Je-li aktivován režim ECO+, vyzařování klesne na nulu.

 • Volně stojící sluchátko s reproduktorem pro snadné volání handsfree

  Volně stojící sluchátko s reproduktorem pro snadné volání handsfree

  V režimu handsfree se pomocí vestavěného hlasitého reproduktoru zesiluje hlas volajícího. Díky tomu můžete při hovoru mluvit a poslouchat, aniž byste přístroj drželi u ucha. Tato funkce je velmi užitečná, pokud chcete do hovoru zapojit další osoby nebo jen dělat více věcí najednou.

 • Velmi kvalitní zvuk: vysoce kvalitní akustické zpracování pro vynikající zvuk

  Velmi kvalitní zvuk: vysoce kvalitní akustické zpracování pro vynikající zvuk

  Bezdrátové telefony Philips s vysoce kvalitním zvukem: stavíme na mnoha desetiletích zkušeností a revolučních inovací ve vývoji Hi-Fi audio výrobků a špičkových sluchátek a zajišťujeme vynikající kvalitu hlasu v telefonech DECT. Pokud jde o zlepšování kvality zvuku, myslí naši akustičtí technici a architekti úplně na všechno: vysoce kvalitní součásti, digitální zpracování signálu, přesný akustický design, pokročilé testování a jemné vyladění. Vše dohromady přináší ostrý, čistý a autentický zvuk. Je to zvuk tak kvalitní a přirozený, že máte pocit, jako byste byli přímo na místě.

 • Podsvícení klávesnice pro rychlý přístup i v tmavé místnosti

  Podsvícení klávesnice pro rychlý přístup i v tmavé místnosti

  Tlumené oranžové podsvícení usnadňuje čtení za zhoršených světelných podmínek a v noci.

 • Dekorativní zadní kryt pro protiskluzovou rukojeť

  Dekorativní zadní kryt pro protiskluzovou rukojeť

  Zadní strana sluchátka je opatřena speciálním strukturovaným povrchem, který zvyšuje pohodlí a zajišťuje bezpečnější úchop.

 • Nastavení soukromí: blokování hovorů, tichý režim s filtrováním

  Nastavení soukromí: blokování hovorů, tichý režim s filtrováním

  Ceníte si hodně svého domácího soukromí a klidu? Můžete snadno zakázat vyzváněcí tóny pro určité časové intervaly „kdy se nevolá“, a vychutnat si klid a ticho. Doplňková funkce filtrování umožňuje nastavit libovolné zvolené číslo z telefonního seznamu na tiché vyzvánění. Dovolají se vám jen ti „vaši“ lidé. Blokování hovorů vám umožní předejít nepříjemným překvapením v podobě vysokých účtů za telefonování, protože slouží k zablokování určitých čísel, prostřednictvím blokování hovorů na určitá čísla, na čísla, která začínají určitými číslicemi (například na linky placených hovorů) nebo na určitá směrová čísla.

 • Profily MySound ladí s vaší představou zvuku

  Profily MySound ladí s vaší představou zvuku

  Vnímání zvuku je subjektivní záležitost a každý při poslechu preferuje něco jiného. Profil MySound opět vnáší do každé konverzace osobnost. Umožňuje vám totiž vybrat si zvukový profil, který nejlépe odpovídá vašim zvukovým preferencím: Čistý pro ostřejší a zřetelnější zvuk hlasu, Měkký pro přátelské, měkčí tóny a Příjemný, díky němuž budou hlasy znít přívětivě a příjemně.

 • 4,3cm (1,7") barevný TFT displej s vysokým kontrastem

  4,3cm (1,7") barevný TFT displej s vysokým kontrastem
 • Až 18 hodin hovoru

  Až 18 hodin hovoru
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat