Mobilní telefon

  Mobilní telefon

  Točte a foťte, co vás napadne

  Philips 760 je kamera i telefon. Má dvojitý tvarový faktor a kombinuje v sobě všechny funkce, které byste očekávali od digitálního fotoaparátu. Umožňují vám zachytit ty nejkrásnější okamžiky vašeho života. Vyzkoušejte ho, zcela jistě vám zamotá hlavu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Točte a foťte, co vás napadne

Telefon s digitálním fotoaparátem s rozlišením1,3 megapixelů

 • Jako skutečný digitální fotoaparát

  Provedení jako skutečný digitální fotoaparát znamená, že vnější část telefonu vypadá jako kvalitní digitální fotoaparát, ale pod vnější částí se nachází zcela funkční mobilní telefon s vestavěným megapixelovým fotoaparátem.

 • Kloub otočný o 180°

  Kloub otočný o 180 ° umožňuje používat displej telefonu jako náhledový displej skutečného digitálního fotoaparátu.

 • Funkce Multi-shot umožňuje souvislé pořizování snímků

  Díky funkci Multi-shot můžete pořizovat snímky souvisle za sebou jediným stisknutím spouště, což umožňuje souvislé zachycení pohybu. Pro souvislé pořizování snímků stačí jen vybrat čas a interval.

 • Super jasný blesk

  Super jasný blesk je světlo generované diodou LED, aby bylo možné pořizovat snímky v tmavých podmínkách, například v noci. Super jasný blesk lze aktivovat nebo deaktivovat ručně stisknutím a puštěním postranního tlačítka pro ovládání hlasitosti „+“ nebo „-“ (super jasný blesk se automaticky deaktivuje po pořízení fotografie).

 • MMS (Multimedia Messaging Service - Služba pro zasílání multimediálních zpráv)

  MMS (Multimedia Messaging Service - Služba pro zasílání multimediálních zpráv) umožňuje pomocí mobilního telefonu odesílat a přijímat spolu s textovými zprávami obrázky, videa a zvukové soubory.

 • Prezentace TV SlideShow

  Prezentace TV SlideShow umožňuje zobrazení obrázků z fotoalba telefonu přímo na televizní obrazovce, abyste si je mohli prohlédnout spolu s přáteli a rodinou. Jednoduše připojte mobilní telefon k televizoru pomocí příslušenství TV Link a spusťte automatickou nebo ruční prezentaci.

 • Uložte v telefonu až 70 snímků ve vysokém rozlišení

  Ve vestavěné paměti telefonu lze uložit až 70 fotografií ve vysokém rozlišení (1280 x 1024 pixelů). Jednoduše pořizujte a ukládejte fotografie, dokud nebude vestavěná 18 MB paměť telefonu plná a potom je stáhněte nebo odstraňte

 • WAP

  Bezdrátový aplikační protokol (WAP) verze 1.2.1 je standardizovaný způsob, kterým se mobilní telefon může připojit k serveru v mobilní síti. Telefon se může připojit k webovým stránkám kompatibilním s protokolem WAP, na kterých lze získat mnoho informací, kdykoliv je potřebujete.

 • Technologie Java 2.0

  Technologie Java 2.0 umožňuje vylepšit a přizpůsobit telefon jednoduchým stažením nových her a aplikací.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat