Bezdrátový adaptér k notebooku

  Svoboda notebooku s pohodlím sítě

  Bezdrátový adaptér k notebooku CPWNA100 začleňuje váš laptop nebo notebook do domácí sítě a umožňuje rychlost přenosu až 108 Mbps

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Svoboda notebooku s pohodlím sítě

Rozšiřte svoji bezdrátovou síť

 • Software vám pomůže nainstalovat jednotku během tří minut

  Průvodce instalací prochází krok za krokem celým postupem a umožňuje i běžným uživatelům nainstalovat velmi složité zařízení

 • Připojení k libovolnému zařízení WiFi

  Certifikace Wi-Fi zajišťuje, že můžete komunikovat se všemi ostatními produkty Wi-Fi. Existuje komise Wi-Fi s účastí společností Philips, Microsoft, IBM, Dell a některých dalších, která stanovuje průmyslové normy.

 • Vysoká úroveň zabezpečení

  Zabezpečení bezdrátového připojení Wi-Fi. V některých případech může k ochraně bezdrátových dat stačit šifrování WAP, WEP nebo Tkip. Šifrování WEP je dostupné ve 40bitovém režimu šifrování (někdy nazývané 64bitové) nebo ve 108bitovém (někdy nazývané 128bitové). Protože 108bitové šifrování znamená delší algoritmus, který vyžaduje delší dešifrování, poskytuje lepší zabezpečení, než základní 40bitové (64bitové) šifrování.

 • Bezdrátová rádiová komunikace založená na otevřeném standardu IEEE802.11

  Standard WiFi umožňuje vyloučit instalaci kabelového propojení mezi počítači, jejich periferiemi a audiovizuálním vybavením umístěným v jiných místnostech.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat