Bezdrátová základní stanice

  Sdílejte domácí zážitky díky propojení

  Bezdrátová základní stanice CPWBS054 je klíčem k vytvoření bezpečné, spolehlivé a rychlé bezdrátové sítě Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátová základní stanice

11b/g CPWBS054/00 Najít podobné výrobky

Sdílejte domácí zážitky díky propojení

Srdce bezdrátové sítě

 • Software vám pomůže nainstalovat jednotku během tří minut

  Průvodce instalací prochází krok za krokem celým postupem a umožňuje i běžným uživatelům nainstalovat velmi složité zařízení

 • Rozhraní UPnP umožňuje komunikaci různých zařízení mezi sebou

  Rozhraní UPnP (Universal Plug and Play) označuje síťový protokol, který umožňuje vzájemnou komunikaci různých zařízení. Zařízení, která mohou přehrávat určitý obsah (soubory s obrázky, zvukem nebo videem) se mohou přihlásit k síti a mohou se připojit k zařízením, na kterých jsou tyto soubory uloženy. Soubor je poté možno vyměnit a vy si můžete užívat neutuchající zábavu.

 • Rychlost přenosu 54 megabitů za sekundu

  Rychlost přenosu 54 Mb/s (802.11g) je standard WiFi 802.11g, který zajišťuje vysokou prostupnost dat rychlostí 54 megabitů za sekundu. Rovněž funguje v pásmu kmitočtu 2,4 GHz a využívá odlišné technologie vysokofrekvenčního přenosu k posílení celé šířky pásma.

 • Připojení k libovolnému zařízení WiFi

  Certifikace Wi-Fi zajišťuje, že můžete komunikovat se všemi ostatními produkty Wi-Fi. Existuje komise Wi-Fi s účastí společností Philips, Microsoft, IBM, Dell a některých dalších, která stanovuje průmyslové normy.

 • Aktualizace prostřednictvím Internetu zaručuje, že zařízení nezastará

  Nové vlastnosti, funkce a formáty médií se automaticky stahují z Internetu díky širokopásmovému připojení přímo do vašeho zařízení.

 • Vysoká úroveň zabezpečení

  Zabezpečení bezdrátového připojení Wi-Fi. V některých případech může k ochraně bezdrátových dat stačit šifrování WAP, WEP nebo Tkip. Šifrování WEP je dostupné ve 40bitovém režimu šifrování (někdy nazývané 64bitové) nebo ve 108bitovém (někdy nazývané 128bitové). Protože 108bitové šifrování znamená delší algoritmus, který vyžaduje delší dešifrování, poskytuje lepší zabezpečení, než základní 40bitové (64bitové) šifrování.

 • Bezdrátová rádiová komunikace založená na otevřeném standardu IEEE802.11

  Standard WiFi umožňuje vyloučit instalaci kabelového propojení mezi počítači, jejich periferiemi a audiovizuálním vybavením umístěným v jiných místnostech.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat