Audio a video systém do auta

  Zažijte ve svém voze živou hudbu i s obrazem

  Zařízení Philips CED1900BT je vybaveno 6,2" plnobarevným displejem pro přehrávání videí a fotografií pro dokonalou zábavu ve vašem voze. Můžete sledovat videa a poslouchat hudbu z nejrůznějších zdrojů a nikdy nezmeškáte hovor díky vestavěnému přijímači Bluetooth®. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Audio a video systém do auta

15, 7cm (6, 2") dotykový displej, Bluetooth CED1900BT/12 Najít podobné výrobky

Zažijte ve svém voze živou hudbu i s obrazem

Posedlost zvukem

 • Funkce Music Zone pro nastavitelná optimální místa poslechu

  Funkce Music Zone pro nastavitelná optimální místa poslechu

  Inovativní technologie Music Zone společnosti Philips umožňuje řidiči a pasažérům vychutnat si hudbu s živějším prostorovým efektem přesně tak, jak to zamýšlel její autor. Uživatelé mohou snadno přepínat hudební poslechové zóny z řidiče na pasažéry a zpět tak, aby dosáhli nejlepšího zaměření zvuku ve voze. Speciální tlačítko pro ovládání zón poskytuje předem definovaná nastavení – levé, pravé a přední (a nastavení Vše). Máte tedy možnost snadno a dynamicky přizpůsobit poslech podle svých potřeb nebo podle potřeb vašich pasažérů.

 • Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Přehrávač Philips je kompatibilní s většinou DVD a CD disků dostupných na trhu. Disky DVD+/-R – v přehrávači je lze přehrát oba běžné nahrávatelné formáty. Podobně DVD+RW zvládne obvyklý typ přepisovatelných disků. Kvalita přehrávání disků SVCD (Super VideoCD) nabízí vzhledem k vyššímu rozlišení mnohem ostřejší obraz, než je tomu u formátu VCD. Formát MPEG4 slouží k poskytování videa v kvalitě DVD (MPEG-2) při nižších rychlostech přenosu dat a u souborů menších velikostí. Kodek DivX je pokročilá technologie komprese vycházející z videa MPEG4: slouží ke zmenšení velikosti digitálního videa při zachování kvality obrazu.

 • Zvuk MAX Sound pro okažité zvýšení výkonu

  Zvuk MAX Sound pro okažité zvýšení výkonu

  Zvuková technologie MAX Sound zajišťuje okamžité zvýšení výkonu při reprodukci basů a výšek, maximální využití výkonu při nastavené hlasitosti a vytváří nejpůsobivější poslechový vjem – stačí stisknout jediné tlačítko. Důmyslná elektronická soustava upraví nastavení zvuku a hlasitosti tak, aby došlo k maximálnímu zvýraznění basů, výšek a hlasitosti reprodukce bez zkreslení. To má za následek slyšitelné zesílení zvukového spektra i hlasitosti a zvýraznění zvuku hudby libovolného stylu.

 • Vestavěný přijímač Bluetooth pro hovory a streamování hudby

  Vestavěný přijímač Bluetooth pro hovory a streamování hudby

  Handsfree funkce Bluetooth umožňuje bezpečné používání funkce mobilního telefonu během jízdy a také nezmeškáte žádné důležité hovory. Pomocí vestavěného přijímače Bluetooth® můžete také pohodlně streamovat své hudební soubory z telefonu do zábavního systému v automobilu.

 • Funkce FullSound – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte opravdu pohlcující hudbu bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct umožňuje jednoduše připojit zařízení USB k portu USB na zařízení Philips. Digitální se přehraje přímo ze zařízení Philips.

 • Dokonale vhodné pro šasi s designem 2.0 DIN

  Dokonale vhodné pro šasi s designem 2.0 DIN.

 • Displej s vysokým rozlišením s LCD panelem WVGA

  Audiovizuální systém do auta Philips CarStudio vybavený displejem s vysokým rozlišením disponuje LCD panelem WVGA (800x480 pixelů). Čistý a jasný displej poskytuje nejostřejší zobrazení uživatelského rozhraní a přehrávání videa z nejrůznějších multimediálních zdrojů, například z DVD. Je rovněž skvělý pro sledování prezentací oblíbených fotografií. K dispozici je výběr z různých pozadí a barevných schémat, které vám umožní vylepšit si prostředí ve vozidle.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat