Saeco AquaClean Filtr vody a vodního kamene

pro espresovače Saeco, Vylepšuje chuť kávy, 5 000 šálků bez nutnosti odvápňování* CA6903/01 Najít podobné výrobky
 • Garance 5000 šálků* bez nutnosti odstraňovat vodní kámen

  Saeco AquaClean

  Filtr vody a vodního kamene

  CA6903/01 Najít podobné výrobky

  Díky patentovanému vodnímu filtru Saeco AquaClean nemusíte z vašeho espresovače odstraňovat vodní kámen dříve než po 5000 šálcích*. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Garance 5000 šálků* bez nutnosti odstraňovat vodní kámen

S každým filtrem si vychutnáte až 625 šálků*!

 • Optimálně vyčištěná průzračná voda díky patentovanému průtoku vody

  Díky patentovanému průtoku vody urazí voda uvnitř filtru delší cestu, než se dostane do vašeho super automatického přístroje na přípravu kávy. To zajistí silnější vyčištění pro dosažení průzračné vody a kávy jemné chuti.

 • Mikroporézní filtr blokuje jakékoliv nečistoty

  Když při přípravě kávy zbavíte vodu všech malých nečistot, bude kvalita vašeho šálku kávy nepřekonatelná. Mikroporézní filtr zabraňuje nečistotám kontaminovat vodu, takže si můžete být jistí, že každý váš šálek bude čerstvý, poctivý a lahodný.

 • Přirozeně odstraňuje vápník díky technologii výměny iontů

  Technologie výměny iontů odstraňuje vápník z vody před tím, než pronikne do přístroje, takže brání jeho hromadění. Pokud filtr včas vyměníte ve chvíli, kdy si to přístroj vyžádá, můžete si s každým filtrem vychutnat až 625 šálků*

 • Váš přístroj se díky mikroporéznímu filtru neucpe.

  Teď už vašim perfektním okamžikům s kávou nemůže nic vstoupit do cesty. Mikroporézní filtr zabrání vstupu nečistot do vašeho super automatického přístroje na přípravu kávy, protože vodní okruh bude stále čistý a chráněný před ucpáním.

 • Aktivací filtru AquaClean deaktivujete alarm pro odstranění vodního kamene

  AquaClean zajišťuje, že do vašeho plně automatizovaného přístroje bude proudit jenom čistá a filtrovaná voda, takže se automaticky deaktivuje alarm pro odstranění vodního kamene. Můžete si tak vychutnávat nekonečné množství té nejjemnější kávy, aniž byste se museli zabývat odvápňováním. Alarm pro odstranění vodního kamene se znovu aktivuje až po 8 výměnách filtru. Připomínáme, že přístroje vybavené filtrem AquaClean mají na nádržce na vodu štítek.

 • Snadná aktivace filtru díky systému click&go

  Instalace tohoto odolného prvku nemůže být rychlejší. Stačí zacvaknout filtr AquaClean na dno vodní nádržky super automatického espresovače Saeco, aktivovat ho přes uživatelské rozhraní a můžete si začít užívat první z 5 000 šálků dokonale čisté kávy. Přístroj znovu aktivuje proces odstranění vodního kamene až po 8 výměnách filtru. Automatické espresovače kompatibilní s vodním filtrem AquaClean mají na nádržce na vodu štítek s informací.

 • Lepší kvalita za dobrou cenu

  Lepší kvalita za dobrou cenu

Zobrazit všechny specifikace
 • Skutečný počet šálků závisí na zvolených druzích kávy a frekvenci vyplachování a čištění.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat