LCD monitor

  LCD monitor

  Jednoduchost s USB displejem

  Tento monitor Philips USB je ideální pro použití v mobilním klinickém prostředí, kde nemusí být vždy po ruce zásuvka. Jednoduše jej zapojte pomocí jediného kabelu USB do notebooku a můžete spustit video. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

Klinický kontrolní displej, 54, 6 cm (21, 5") C221S3UCW/00 Najít podobné výrobky

Jednoduchost s USB displejem

ideální pro použití v klinickém prostředí

 • Antimikrobiální kryt aktivně brání množení bakterií

  Antimikrobiální kryt aktivně brání množení bakterií

  Mikrobi jsou v nemocnicích a klinických prostředích rostoucím problémem, protože mohou způsobit život ohrožující infekce. Klinické kontrolní displeje Philips se s tímto problémem vyrovnávají prostřednictvím přidání antimikrobiálního aditiva odpovídajícího standardu JIS Z2801 do materiálu krytu. Aditivum tedy je nedílnou součástí krytu monitoru. Tento ochranný štít, který brání množení většiny běžných mikroorganismů, jako je například „Staphylococcus aureus (gastroenteritida)“, „Escherichia coli (E Coli)“ a „Klebsiella (pneumonie)“, nyní přispívá k zachování zdraví lékařů i pacientů.

 • Napájení lékařské třídy zajišťuje bezpečnost s nízkým vyzařováním

  Základní bezpečnost, nezbytný výkon a spolehlivost jsou v profesionálním klinickém prostředí naprosto zásadní. Na rozdíl od standardních displejů využívají klinické kontrolní displeje Philips speciální zdroje napájení lékařské třídy, aby tyto požadavky splnily. Napájení splňuje požadavky standardu EN/IEC 60601-1 a zajišťuje základní bezpečnost a nezbytný výkon. Je rovněž v souladu s kolaterálním standardem EN/IEC 60601-1-2 týkajícím se elektromagnetických testů a kompatibility na lékařské úrovni. V mnoha zemích, nemocnicích a klinikách je soulad s těmito standardy povinně vyžadován.

 • Okamžité zapnutí díky technologii LED

  Bílé LED diody jsou polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. LED diody neobsahují rtuť, což umožňuje ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace. LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na celé obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev.

 • Napájení a video přes jediné připojení USB 2.0 z notebooku

  USB monitor Philips dokáže zobrazovat obraz a napájet se přímo z USB portů notebooku pomocí jediného USB kabelu. Nepotřebujete žádné další napájecí ani video kabely , takže mezi notebookem a monitorem získáte jednoduché připojení jediným kabelem s mimořádně nízkou spotřebu energie.

 • Nastavení výšky o 70 mm pro ideální polohu při sezení

  Compact Ergo Base je uživatelsky přívětivá základna monitoru Philips, umožňující měnit náklon, natočení a výšku, aby si každý uživatel mohl nastavit pozici monitoru, zaručující maximální pohodlí při prohlížení a efektivitu práce.

 • Možnost otočného a sklopného nastavení pro ideální úhel sledování

  Díky mechanismu pro otáčení a sklápění obrazovky, který je vestavěný do podstavce, se monitor otáčí a sklápí dozadu nebo dopředu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Upozorňujeme: Tento displej není certifikován pro použití v blízkosti pacientů. Odpovědnost za jakékoli využití k primární diagnostice spočívá pouze na provozovateli nemocnice nebo kliniky.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat