bezdrátový přenosný reproduktor

  Roztáhněte zvuk i velikost reproduktoru

  Obohaťte svá dobrodružství o hudbu díky kompaktnímu, odolnému a snadno přenosnému reproduktoru, který lze připnout ke každé tašce. Technologie Anti-clip zajistí lepší zvuk pro danou velikost. A když se vám to zdá málo, stačí jej roztáhnout. Hudba na půl dne. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrátový přenosný reproduktor

Bluetooth, Nabíjecí baterie, 2 W BT2000R/00 Najít podobné výrobky

Roztáhněte zvuk i velikost reproduktoru

 • Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže můžete snadně vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově.

 • Vytáhněte reproduktor a dosáhněte lepší kvality zvuku

  Vytáhněte reproduktor a dosáhněte lepší kvality zvuku

  Tento rozšiřitelný reproduktor můžete zmenšit a poslouchat hudbu na cestách nebo rozevřít a poslouchat hudbu ve vyšší kvalitě, stačí ho uchopit nahoře a dole a roztáhnout.

 • Funkce anti-clipping zajišťuje hlasitou hudbu bez zkreslení

  Funkce anti-clipping zajišťuje hlasitou hudbu bez zkreslení

  Funkce anti-clipping umožňuje přehrávat hudbu hlasitě a přitom zachovává vysokou kvalitu, i když dochází baterie. Přijímá široký rozsah vstupních signálů od 300 mV do 1 000 mV a chrání reproduktory před poškozením způsobeným zkreslením. Tato vestavěná funkce sleduje hudební signál procházející zesilovačem a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zesilovače. Brání tak zkreslení zvuku způsobenému osekáním, aniž by ovlivňovala hlasitost. Schopnost přenosného reproduktoru reprodukovat vrcholy klesá spolu s nabitím baterie, funkce anti-clipping ale omezuje vrcholy způsobené slabou baterií a hudba tak zůstává nezkreslená.

 • Až 12 hodin přehrávání hudby

  Až 12 hodin přehrávání hudby

  Díky vestavěné dobíjecí baterii, která vydrží až 12 hodin, můžete poslouchat hlasitou hudbu kdykoli a kdekoli. Všechnu svoji hudbu můžete poslouchat bez zamotaných napájecích kabelů a nepohodlného hledání zásuvek, budete mít úplnou svobodu pohybu a půl dne hudební zábavy.

 • Vestavěná nabíjecí baterie pro přehrávání hudby kdekoli

  Vestavěná nabíjecí baterie pro přehrávání hudby kdekoli

  Přehrávejte hudbu nahlas – kdykoli a kdekoli. Vestavěná dobíjecí vám umožní vychutnat si osobní hudbu bez překážejících zamotaných napájecích kabelů a nepohodlného hledání elektrické zásuvky. Vychutnejte si skvělou hudbu doprovázenou přenosností bez omezení.

 • Vstup audio pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení

  Vstup audio pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení
 • S přibaleným jemně pleteným páskem jej můžete nosit všude s sebou

  Spolu s řadou oblouků pro sluchátka Philips CitiScape Strada, které jsou inspirované módní sportovní obuví s barevnými tkaničkami, přikládáme poutko vyrobené z výrazně barevné dutinky z jemné tkaniny, které je stylové a funguje jako módní doplněk.

 • Certifikovaný zelený výrobek: silný závazek k podpoře udržitelného rozvoje

  Philips označuje svým „Zeleným“ logem pouze své nejekologičtější výrobky, abyste si mohli být jistí, že jste si vybrali správně, ekologicky. Certifikát Zeleného výrobku znamená, že výrobek je opravdu energeticky úsporný, většina obalového materiálu je z udržitelných zdrojů (lepenka je z více než 80 % recyklovaná, tištěné materiály mají certifikát FSC® a obaly neobsahují PVC), využívá méně nebezpečných materiálů (plastové kryty bez PVC/BFR) a je snadněji recyklovatelný.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat