DryCare

  Pro Vysoušeč vlasů

  Vysoký výkon, dokonalý lesk

  Vysoušeč Philips DryCare Pro AC přináší nový motor využívající střídavý proud, který dosahuje rychlosti vzduchu až 105 km/h a tím zajistí rychlé a profesionální výsledky. Se 4x větším množstvím iontů než mají ostatní modely Philips jsou výsledkem zářivější vlasy, které vypadají báječně. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DryCare Pro Vysoušeč vlasů

2300 W, Motor AC, 105 km/h BHD177/00 Najít podobné výrobky

Vysoký výkon, dokonalý lesk

4x více iontů

 • 4x více iontů pro mimořádný lesk

  4x více iontů pro mimořádný lesk

  Oživte své vlasy intenzivní úpravou pomocí iontů. Tento vysoušeč vlasů vytváří 4krát více záporně nabitých iontů než jiné vysoušeče Philips. Výsledkem je dokonale lesklý účes bez zacuchání. Nechte jej zářit!

 • 7mm stylingový koncentrátor pro perfektní výsledky stylingu

  7mm stylingový koncentrátor pro perfektní výsledky stylingu

  V 7mm otvoru trysky se koncentruje proud vzduchu a napomáhá přesné úpravě vlasů ve specifických oblastech. Ideální nástavec pro česání během vysoušení a úpravy.

 • Stiskněte a pusťte tlačítko Cold Shot a vytvořte si svůj styl

  Stiskněte a pusťte tlačítko Cold Shot a vytvořte si svůj styl

  Nové tlačítko Cold Shot je zcela nepostradatelná profesionální funkce, nemusí být neustále stisknuté, stačí ho stisknout a uvolnit. Používá se ke zpevnění dokončeného účesu intenzivním proudem chladného vzduchu.

 • Rychlé vysoušení, výkonný motor AC

  Rychlé vysoušení, výkonný motor AC

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare Pro s výkonem 2 300 W je vybaven vysoce výkonným střídavým motorem vyvinutým pro profesionální trh. Dosahuje rychlosti vzduchu až 105 km/h pro rychlé a účinné výsledky.

 • 2 300 W vysoušecího výkonu

  2 300 W vysoušecího výkonu

  Vysoušeč vlasů DryCare Pro nabízí rychlý, vysoce účinný proud vzduchu pro profesionální výsledky sušení a úpravy s výkonem 2 300 W.

 • Nastavení teploty díky technologii ThermoProtect

  Nastavení teploty díky technologii ThermoProtect

  Nastavení technologie ThermoProtect poskytuje optimální teplotu při vysoušení a nabízí další ochranu před přehříváním vlasů. Se stejně výkonným prouděním vzduchu získáte nejlepší výsledky.

 • Šest flexibilních nastavení rychlosti a teplot pro dokonalé ovládání

  Šest flexibilních nastavení rychlosti a teplot pro dokonalé ovládání

  Snadné nastavení a ovládání nastavení teploty a rychlosti zajistí dokonalou úpravu vlasů. Vyberte si ze 3 nastavení teploty a 2 rychlostí pro úplnou kontrolu a přesné vysoušení i úpravy.

 • Difuzér zvětšuje objem pro vlnité vlasy a živé účesy

  Difuzér zvětšuje objem pro vlnité vlasy a živé účesy

  Objemový difuzér rozptýlí proud vzduchu po vlasech, zvětší tím jejich objem a při vysoušení omezí zacuchávání. Optimální výsledky zajistíte tak, že difuzér podržíte u hlavy a oblasti kořínků. Kolíky difuzéru s jemnou strukturou dodají objem, zdůrazní hustotu, pružnost a pomohou při tvarování vln.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat