Neznámé

  Vícedotykový displej

  Lepší kontakt s diváky

  Nabídněte svým divákům důležité informace nebo marketingová sdělení v ohromující kvalitě. Díky interaktivní dotykové obrazovce zaujmete zákazníky ještě více než dříve. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Vícedotykový displej

140 cm, Podsvícení Edge LED, Full HD BDT5551EH/02 Najít podobné výrobky

Lepší kontakt s diváky

s 140cm (55") dotykovou LED obrazovkou

 • Displej LCD Full HD 1920 x 1080p

  Tento displej má rozlišení, které se označuje jako Full HD. Nejmodernější technologie obrazovek LCD představuje plné velké širokoúhlé rozlišení 1080 progresivních řádků s 1920 pixely na každém řádku. Přináší tak nejlepší možnou kvalitu obrazu pro vstupní signál HD až s 1080 řádky. Poskytuje zářivý obraz Progressive Scan bez blikání s optimálním jasem a nádhernými barvami. Tento jasný a ostrý obraz vám poskytne ještě větší zážitek ze sledování.

 • Podsvícení Edge LED

  S touto špičkovou LED technologií zažijete dokonalé rozložení světla. Bílé světlo emitující diody (LED) jsou rozmístěny podél okraje panelu, takže poskytují ještě rovnoměrnější rozložení světla. V důsledku toho má panel menší spotřebu energie, vyzařuje méně tepla a má i jednotnější a věrnější rozsah barev.

 • Design stylového rámečku pro stylový vzhled

  Tenký rámeček propůjčuje dotykové obrazovce stylový vzhled a většinou dobře splývá s okolním prostředím. Tenký rámeček usnadňuje začlenění displeje do jakéhokoli interiéru nebo pro jakýkoli účel.

 • Optická dotyková technologie pro pokročilé uživatelské ovládání

  Integrovaná optická dotyková obrazovka nyní přináší zcela novou úroveň interakce. Zatímco senzory na okraji obrazovky poskytují dokonalou čitelnost, nabízí současně i vícedotykové ovládání. Tím se otevírají dveře všem možným druhům nových interaktivních aplikací.

 • 2 souběžné dotykové body

  Vychutnejte si úžasnou funkčnost díky 2 souběžným dotykovým bodům na tomto dotykovém displeji. Větší flexibilita a optimální výkon jsou doplněny vynikajícími možnostmi ovladatelnosti a poskytnou vám to nejlepší v oblasti kontaktu s uživateli.

 • Kompatibilní s funkcí USB Plug-and-Play

  Displej lze snadno připojit přes konektor USB k přehrávači médií a provést automatické dotykové rozpoznání. Konektor USB je kompatibilní s technologií HID, takže máte k dispozici opravdové plug-and-play.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Slot OPS (otevřený standard)

  Slot OPS (otevřený standard) byl vyvinut speciálně pro trh digitálních zobrazovacích zařízení a je určen k tomu, aby se provádění změn a upgrade přehrávačů zjednodušilo na maximální možnou míru. Nyní stačí přehrávač zapojit do displeje a je hotovo. Bez ohledu na to, zda je váš přehrávač pouze základní verze nebo nejpokročilejší zařízení, slot OPS je s ním plně kompatibilní a v dlouhodobém horizontu představuje nižší náklady.

 • Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

  Profesionální počítače jsou součástí většiny veřejných prezentací. Jejich použití často způsobí zvýšení celkové hloubky displeje a změť kabelů. Proto jsme navrhli tento displej, který obsahuje v zadním krytu prostor Smart insert, kam se vejde mnoho malých profesionálních počítačů. Systém uspořádání kabeláže navíc nabízí skvělé řešení, díky němuž budou kabely vypadat úhledně a profesionálně.

 • Kompatibilní se všemi předními operačními systémy

  Naše dotykové displeje jsou nezávislé na softwaru a podporují operační systémy Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Mac OS a Linux.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat