Neznámé

  LCD monitor

  Lepší kontakt s diváky

  Nabídněte svým divákům důležité informace nebo marketingová sdělení v ohromující kvalitě obrazovky BDT3215EM/04. Interaktivní dotyková obrazovka přitáhne zákazníky ještě víc než dříve. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

81 cm (32"), multimédia, HD Ready BDT3215EM/04 Najít podobné výrobky

Lepší kontakt s diváky

díky dotykové LCD obrazovce s úhlopříčkou 81 cm (32")

 • Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Protože obchod nikdy nespí, naše displeje signage jsou navrženy pro nepřetržitý provoz. Obsahují jen ty nejlepší součásti, aby zajistili lepší kvalitu. Na tuto řadu modelů se můžete neustále spolehnout.

 • Optické zpracování dotyku

  4 kamery, každá v jednom rohu displeje, se postarají o skvělou přesnost a rychlé optické zpracování dotyku, aniž by byl potřeba fyzický tlak. Dotyková obrazovka nabízí rychlou odezvu a požadovanou úroveň přesnosti bez ohledu na to, zda se použije holý prst, prst v rukavici nebo dokonce 4mm stylus.

 • 4 dotykové body

  4 dotykové body vám zajistí větší míru interaktivity. Ideální se hodí pro situaci, kdy potřebujete, aby aplikaci současně používal větší počet uživatelů než jeden. 4 dotykové body nabízí efektivní řešení za výjimečně výhodnou cenu.

 • Nezávislé na softwaru

  Naše dotykové obrazovky jsou nezávislé na softwaru. Spolupracují s většinou komerčně dostupného softwaru pro dotykové obrazovky, včetně operačních systémů Windows XP/7 nebo Mac OS. Připojení k počítači nebo notebooku pomocí portu USB. Není vyžadována kalibrace.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

  Profesionální počítače jsou součástí většiny veřejných prezentací. Jejich použití často způsobí zvýšení celkové hloubky veřejného displeje a změť kabelů. proto jsme navrhli tento veřejný displej, který obsahuje v zadním krytu prostor Smart insert, kam se vejde mnoho malých profesionálních počítačů. Systém uspořádání kabeláže navíc nabízí skvělé řešení, díky němuž budou kabely vypadat úhledně a profesionálně.

 • Funkce pokročilé ochrany proti přetrvání obrazu

  Statické obrazy ponechané na obrazovce po delší dobu mohou zanechat na displejích LCD „stínové obrazy“ neboli přetrvání obrazu. Toto přetrvání obrazu na displejích LCD není sice trvalé, je však vhodné mu předcházet, zejména na místech, kde je obsah zobrazován nepřetržitě.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Výrobky s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Vzdálená správa a konfigurace prostřednictvím protokolu RS232

  Vzdálená správa umožňuje uživateli ovládat a upravovat displeje vzdáleně, prostřednictvím protokolu RS232. Pomocí příkazů CEC můžete kdykoli zcela kontrolovat všechny displeje ve své síti typu Signage.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat