plazmový monitor

  Univerzální řešení pro veřejný displej

  Moderní, úsporný plazmový monitor, speciálně navržený pro použití k veřejnému zobrazování informací. Špičkový reduktor, pokročilé zpracování digitálního videa a nejnovější plazmová technologie zajišťují optimální zobrazení pro komunikaci vašich sdělení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzální řešení pro veřejný displej

42" širokoúhlý plazmový monitor VGA

 • Mimořádně vysoký kontrast (10000:1) a jas (1500 cd/m²)

  Vysoké úrovně jasu a kontrastu jsou mimořádně přínosné ve veřejných prostorech, kde se mění světelné podmínky, které často nelze nijak ovlivnit.

 • Hřebenový filtr 3D pro obraz ostrý jako břitva

  Digitální hřebenový filtr 3D rozliší lépe jas a barevné signály, a tak eliminuje splývání barev a jasu a zkreslení bodů obrazu - vše, co snižuje zážitek ze sledování. Hřebenový filtr 3D mezi sebou porovnává jednotlivá políčka televizního obrazu, aby přesně oddělil barevnou informaci od černobílé a odstranil horizontální i vertikální přebývající i zkreslené body obrazu. Výsledkem je obraz ostrý jako břitva.

 • Odst. prokl. pomocí Motion Compensation

  Odstranění prokládání pomocí Motion Compensation používá inteligentní algoritmus odstranění prokládání, který k měření a odhadu rychlosti pohybu předmětů používá obrázky v digitální paměti a vytváří nová pole s opravenými pozicemi pohybů, takže zobrazení obsahu videa je dokonale plynulé, ostré a bez trhání.

 • Ovládání monitoru po síti umožňuje vzdálenou správu

  Prostřednictvím systému síťové ovladatelnosti může uživatel vzdáleně ovládat a nastavovat monitory pomocí protokolu RS232.

 • Více formátů PC vstupu až do formátu WXGA

  Výrobek podporuje kompatibilitu s počítačem pro formáty VGA, SVGA, XGA a WXGA. Univerzální řešení pro veřejný displej vyžaduje podporu více počítačových vstupů.

 • Více formátů vstupu videa až do formátu SXGA, kompatibilita s HDTV

  Obsah videa je při běžném použití k dispozici v různých formátech a poměrech stran. Z tohoto důvodu vyžaduje přeformátování pro optimální zobrazení podle rozlišení použité obrazovky. Vysoce kvalitní reduktor zaručuje optimální přeformátování videa až do standardu SXGA.

 • Tichý a spolehlivý provoz bez ventilátoru

  Provoz bez ventilátoru je tichý a nezpůsobuje hromadění prachu uvnitř monitoru. Tím zlepšuje spolehlivost výrobku.

 • Dlouhá očekávaná životnost panelu - více než 60 000 hodin

  Pro použití k veřejnému zobrazování informací je často požadována možnost nepřetržitého provozu. Dokonce i po 60 000 hodinách provozu bude úroveň jasu displeje minimálně 50 % z původní hodnoty.

 • Kabel DVI pro nejvyšší kvalitu obrazu přiložen

  Kabel DVI je běžně dodávaný s displejem pro zajištění nejvyšší možné kvality obrazu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat