Fidelio
  • KA

  Philips Fidelio

  Přehrávač disků Blu-ray

  Zvuk a obraz jako v kině

  Ponořte se do čisté a absolutní audiovizuální zábavy, která velkolepým 3D soupeří se samotnou realitou. Objevte živý a křišťálově čistý obraz, doplněný propracovaným a kvalitním zvukem ze senzačního přehrávače DVD Philips Blu-ray BDP9700. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 16 799 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Přehrávač disků Blu-ray

Qdeo, Zvýšení rozlišení 4K Ultra HD, Převodníky TI D/A Burr-Brown, Miracast™ BDP9700/12 Najít podobné výrobky

Zvuk a obraz jako v kině

se zpracováním videa Qdeo Ultra HD

 • Technologie zpracování obrazu Qdeo™ vám poskytne filmy v nejčistší podobě

  Technologie zpracování obrazu Qdeo™ vám poskytne filmy v nejčistší podobě

  Technologie Qdeo™ pro zpracování videa poskytuje tichý a přirozený obraz. Většina zdrojů videa obsahuje šum a artefakty, které působí při zobrazení na televizoru s vysokým rozlišením velmi rušivě. Technologie zpracování obrazu Qdeo™ produkuje výsledný obraz s redukovaným zrněním, vylepšenými barvami, zvýšeným kontrastem, lepším detailem a zlepšeným dojmem hloubky, což ve výsledku zajišťuje ničím nerušený špičkový a strhující zážitek. Technologie Qdeo™ je navíc schopna zpracovat všechny druhy zdrojů videa, včetně filmů na discích Blu-ray nebo DVD nebo videa z internetu v nízké kvalitě.

 • Převodníky TI D/A Burr-Brown pro prvotřídní reprodukci zvuku

  Převodníky TI D/A Burr-Brown pro prvotřídní reprodukci zvuku

  TI Burr-Brown je dobře známá značka, která je synonymem vysokého výkonu a kvality, a která se zaměřuje na výrobu Hi-Fi součástek audiofilské třídy, například převodníků digitálního signálu na analogový (D/A). Společnost Philips zvolila D/A převodníky TI Burr-Brown, které převádějí digitální audiosignály na analogové audiosignály pomocí 192kHz vzorkovací frekvence při 24bitovém rozlišení. Díky tomu je z původního analogového záznamu zachyceno více informací a výsledkem je bohatší reprodukce zvuku.

 • Oddělený toroidní napájecí zdroj pro čistý zvuk bez rušení

  Oddělený toroidní napájecí zdroj pro čistý zvuk bez rušení

  Toroidní zdroj je napájecí transformátor s kruhovým jádrem. Použití odděleného toroidního transformátoru a lineárního napájecího zdroje zajišťuje stabilní a bezhlučný napájecí zdroj specializovaný na analogové audiosignály. Tato konstrukce může zabránit jakémukoli spojení s digitálním šumem, které se vyskytuje u běžné konstrukce, a to jak u digitálního videosignálu, tak i u analogového audiosignálu se stejným napájecím zdrojem. Výsledkem je čistý zvuk s nepatrným šumem.

 • Vícekanálové SACD pro maximální zážitek z hudby

  Vícekanálové SACD pro maximální zážitek z hudby

  Příprava pro vícekanálový formát SACD. Tento hudební formát nové generace poskytuje výjimečně vysokou kvalitu reprodukce zvuku, prostorový vícekanálový zvuk 5.1 a plnou zpětnou i dopřednou kompatibilitu s formátem CD.

 • Certifikace DivX Plus HD pro přehrávání DivX ve vysokém rozlišení

  Certifikace DivX Plus HD pro přehrávání DivX ve vysokém rozlišení

  Formát DivX Plus HD v přehrávači Blu-ray nebo DVD nabízí to nejnovější z technologie DivX: budete si moci vychutnat videa a filmy z internetu ve vysokém rozlišení přímo v televizoru Philips HDTV nebo v počítači. DivX Plus HD podporuje přehrávání obsahu DivX Plus (H.264 HD video s vysoce kvalitním zvukem AAC ve složce souborů MKV) a také předchozí verze formátu DivX video až do rozlišení 1080p. Formát DivX Plus HD vám přinese digitální video ve skutečně vysokém rozlišení.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, reproduktor Soundbar, domácí kino, televizory apod. Využívá standardní protokol HDMI CEC ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Vestavěné WiFi-n pro rychlejší a širší bezdrátový výkon

  Vestavěné WiFi-n pro rychlejší a širší bezdrátový výkon

  WiFi-n, také známý jako IEEE 802.11n, je nový standard pro bezdrátové sítě. Obsahuje mnoho nových možností zlepšujících kvalitu bezdrátového spojení a oproti předchozí WiFi standardům nabízí vyšší rychlost a širší rozsah. Také nabízí zpětnou kompatibilitu, díky čemuž může přehrávač vysílat a přijímat data od routerů, využívajících starší WiFi standardy.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1

  Na discích s technologií Blu-ray je umístěn 7.1 kanálový zvuk s nejvyšší kvalitou podle standardů DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Přehrajte obsah ze svého zařízení certifikovaného pro technologii Miracast™ na televizoru

  Přehrajte obsah ze svého zařízení certifikovaného pro technologii Miracast™ na televizoru

  Funkce MiracastTM je bezdrátový screencasting standard typu peer-to-peer vytvořený připojením Wi-Fi Direct. Zjednodušené uživatelské prostředí zrcadlí obrazovku přenosného zařízení na větší obrazovku prostřednictvím zařízení s certifikací Miracast™, předinstalované kodeky neomezují dekódování.

 • Zvyšte rozlišení svého obsahu Full HD na rozlišení 4K Ultra HD

  Zvyšte rozlišení svého obsahu Full HD na rozlišení 4K Ultra HD

  Sledujte své oblíbené filmy a fotografie, jak jste je ještě neviděli. Z vašich standardních HD filmů a fotografií se stanou neuvěřitelně ostré a jasné snímky v rozlišení 4K x 2K, které obsahují čtyřikrát více detailů, aby váš televizor 4K díky okamžitému zvýšení rozlišení zařízení BDP7750 zazářil.

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat