Přehrávač disků Blu-ray

  Dokonalý obraz a zvuk srovnatelný s kinem

  Ponořte se do čisté a absolutní audiovizuální zábavy, která velkolepým 3D soupeří se samotnou realitou. Objevte živý a křišťálově čistý obraz, doplněný propracovaným a kvalitním zvukem z tenkého a senzačního přehrávače Blu-ray disků společnosti Philips. Zobrazit všechny výhody

 • Dokonalý obraz a zvuk srovnatelný s kinem

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Přehrávač disků Blu-ray

Qdeo, Převodníky TI D/A Burr-Brown, Přehrávání 3D BDP9600/12 Najít podobné výrobky

Dokonalý obraz a zvuk srovnatelný s kinem

 • Technologie zpracování obrazu Qdeo™ vám poskytne filmy v nejčistší podobě

  Technologie zpracování obrazu Qdeo™ vám poskytne filmy v nejčistší podobě

  Technologie Qdeo™ pro zpracování videa poskytuje tichý a přirozený obraz. Většina zdrojů videa obsahuje šum a artefakty, které působí při zobrazení na televizoru s vysokým rozlišením velmi rušivě. Technologie zpracování obrazu Qdeo™ produkuje výsledný obraz s redukovaným zrněním, vylepšenými barvami, zvýšeným kontrastem, lepším detailem a zlepšeným dojmem hloubky, což ve výsledku zajišťuje ničím nerušený špičkový a strhující zážitek. Technologie Qdeo™ je navíc schopna zpracovat všechny druhy zdrojů videa, včetně filmů na discích Blu-ray nebo DVD nebo videa z internetu v nízké kvalitě.

 • Přehrávání disků Blu-ray s technologií 3D umožňuje vychutnat si doma úplný zážitek ze 3D ve vysokém rozlišení

  Přehrávání disků Blu-ray s technologií 3D umožňuje vychutnat si doma úplný zážitek ze 3D ve vysokém rozlišení

  Technologie 3D a Full HD vytváří iluzi prostoru umožňující dosáhnout doma hlubšího a realističtějšího zážitku ze sledování, jako v kině. Samostatné obrazy pro levé a pravé oko jsou zaznamenány v plném HD rozlišení 1920 x 1080 a vysokou rychlostí střídavě přehrávány na obrazovce. Plného zážitku ze sledování obrazu 3D ve vysokém rozlišení dosáhnete sledováním tohoto obrazu speciálními brýlemi, které synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy.

 • Net TV pro oblíbené online služby včetně videopůjčoven*

  Net TV pro oblíbené online služby včetně videopůjčoven*

  Vychutnejte si mnoho služeb nabízených online, včetně videa na požádání. Užívejte si filmy, obrázky, informační kanály a další internetový obsah kdykoliv chcete přímo ve svém televizoru s přehrávačem Blu-ray nebo domácím kinem od společnosti Philips. Nyní máte také přímo z televizoru přístup k vybraným videopůjčovnám*. Stačí si jen vybrat snímek a vychutnat si ho. Uspořádat domácí filmový večer nikdy nebylo jednodušší. *Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. O dostupných službách se informujte na stránkách www.philips.com/blu-ray.

 • Vestavěné WiFi-n pro rychlejší a širší bezdrátový výkon

  Vestavěné WiFi-n pro rychlejší a širší bezdrátový výkon

  WiFi-n, také známý jako IEEE 802.11n, je nový standard pro bezdrátové sítě. Obsahuje mnoho nových možností zlepšujících kvalitu bezdrátového spojení a oproti předchozí WiFi standardům nabízí vyšší rychlost a širší rozsah. Také nabízí zpětnou kompatibilitu, díky čemuž může přehrávač vysílat a přijímat data od routerů, využívajících starší WiFi standardy.

 • Síťové připojení DLNA pro sledování snímků a videa z počítače

  Síťové připojení DLNA pro sledování snímků a videa z počítače

  Síťové připojení DLNA zajišťuje snadný přístup k osobnímu hudebnímu a obrazovému obsahu v počítači nebo domácí síti. Využívá připojení Ethernet (LAN) s protokolem DLNA, který zajišťuje, aby spolu zařízení s certifikátem DLNA hladce spolupracovala. Po připojení přehrávače disků Blu-ray k domácí síti budete moci přistupovat k informacím na všech zařízeních s certifikátem DLNA. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní určenému pro snadné procházení můžete pouhým stisknutím tlačítka otevřít svůj svět zábavy.

 • Certifikace DivX Plus HD pro přehrávání DivX ve vysokém rozlišení

  Certifikace DivX Plus HD pro přehrávání DivX ve vysokém rozlišení

  Formát DivX Plus HD v přehrávači Blu-ray nebo DVD nabízí to nejnovější z technologie DivX: budete si moci vychutnat videa a filmy z internetu ve vysokém rozlišení přímo v televizoru Philips HDTV nebo v počítači. DivX Plus HD podporuje přehrávání obsahu DivX Plus (H.264 HD video s vysoce kvalitním zvukem AAC ve složce souborů MKV) a také předchozí verze formátu DivX video až do rozlišení 1080p. Formát DivX Plus HD vám přinese digitální video ve skutečně vysokém rozlišení.

 • Převodníky TI D/A Burr-Brown pro prvotřídní reprodukci zvuku

  Převodníky TI D/A Burr-Brown pro prvotřídní reprodukci zvuku

  TI Burr-Brown je dobře známá značka, která je synonymem vysokého výkonu a kvality, a která se zaměřuje na výrobu Hi-Fi součástek audiofilské třídy, například převodníků digitálního signálu na analogový (D/A). Společnost Philips zvolila D/A převodníky TI Burr-Brown, které převádějí digitální audiosignály na analogové audiosignály pomocí 192kHz vzorkovací frekvence při 24bitovém rozlišení. Díky tomu je z původního analogového záznamu zachyceno více informací a výsledkem je bohatší reprodukce zvuku.

 • Oddělený toroidní napájecí zdroj pro čistý zvuk bez rušení

  Oddělený toroidní napájecí zdroj pro čistý zvuk bez rušení

  Toroidní zdroj je napájecí transformátor s kruhovým jádrem. Použití odděleného toroidního transformátoru a lineárního napájecího zdroje zajišťuje stabilní a bezhlučný napájecí zdroj specializovaný na analogové audiosignály. Tato konstrukce může zabránit jakémukoli spojení s digitálním šumem, které se vyskytuje u běžné konstrukce, a to jak u digitálního videosignálu, tak i u analogového audiosignálu se stejným napájecím zdrojem. Výsledkem je čistý zvuk s nepatrným šumem.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1

  Na discích s technologií Blu-ray je umístěn 7.1 kanálový zvuk s nejvyšší kvalitou podle standardů DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Pevný 3mm hliníkový kryt zajišťuje optimální výkon

  Pevný 3mm hliníkový kryt zajišťuje optimální výkon

  Pevná 3mm hliníková skříňka zajišťuje optimální výkon. Protože je o hodně silnější, než předepisuje norma, je dostatečně pevná, aby zabránila vibracím nebo interferencím s jiným elektrickým zařízením. Přitom dodává přehrávači Blu-ray elegantní vzhled.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, reproduktor Soundbar, domácí kino, televizory apod. Využívá standardní protokol HDMI CEC ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat