Přehrávač disků Blu-ray

  Přehrávač disků Blu-ray

  Definující svět vysokého rozlišení

  Užijte si vzrušení z kvality obrazu Full High Definition, kterou vám poskytuje přehrávač BDP7200. Dopřejte si každý detail, hedvábně jemné akční a živé barvy s technologií Deep Colour. Oblíbené disky DVD si rovněž můžete vychutnat s převzorkováním rozlišení videa až na 1080p přes rozhraní HDMI.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Definující svět vysokého rozlišení

s přehráváním disků Blu-ray

 • Přehrávání disků Blu-ray pro ostrý obraz v plném rozlišení HD 1080p

  Přehrávání disků Blu-ray pro ostrý obraz v plném rozlišení HD 1080p

  Disky s technologií Blu-ray mají dostatečnou kapacitu pro uložení dat ve vysokém rozlišení, spolu s obrázky v rozlišení 1 920 x 1 080, které je dáno standardem High Definition. Filmové scény ožívají blízkými detaily, pohyb je plynulý a obraz křišťálově čistý. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality – zvukový zážitek se nedá rozlišit od reality. Velká úložná kapacita disků Blu-ray umožňuje přidat další interaktivní funkce. Hladký přechod na jiná místa během přehrávání a další vzrušující vlastnosti (například vyskakovací nabídky) obohacují domácí zábavu o zcela nový rozměr.

 • Bonusové zobrazení s funkcí obrazu v obraze (PIP) pro volby zvuku a obrazu

  Bonusové zobrazení s funkcí obrazu v obraze (PIP) pro volby zvuku a obrazu

  Díky zobrazení Bonus View můžete využít volby zvuku a obrazu prostřednictvím funkce obrazu v obraze (PIP): nad hlavním obrazem se zobrazuje druhé, menší okno a v něm samostatná videosekvence. Poté si můžete zvolit, zda chcete sledovat obsah malého nebo většího okna. Díky tomu máte možnost využít řadu speciálních funkcí často obsažených ve filmech na discích Blu-ray. V menším okně můžete například sledovat a poslouchat komentáře režiséra, který ukazuje na scény nebo herce v hlavním obraze.

 • Televizor Full HD 1080p pro ostrý obraz

  Televizor Full HD 1080p pro ostrý obraz

  Disky s technologií Blu-ray mají dostatečnou kapacitu pro uložení dat ve vysokém rozlišení spolu s obrázky v rozlišení 1 920 x 1 080, které je dáno standardem High Definition. To znamená, že dostáváte nejvyšší kvalitu obrazu, která je v současnosti na trhu - bude to požitek pro vaše oči.

 • Technologie Deep Color pro živý obraz s více než miliardou barev

  Technologie Deep Color pro živý obraz s více než miliardou barev

  Skutečný svět není omezen barvami - téměř každý barevný tón se může objevit v jakémkoli odstínu nebo zářivosti. To co vidíte na televizní obrazovce je jiná věc, protože obraz často neposkytuje přesné zobrazení. Technologie Deep Color dotváří přirozený svět na televizní obrazovce a přináší vám milióny a milióny skutečných barev - a významně zvyšuje váš zážitek ze sledování.

 • 1080p při 24 fps pro obraz jako v kině

  1080p při 24 fps pro obraz jako v kině

  Dopřejte si ve svém obývacím pokoji zážitky jako v opravdovém kině díky videu o rychlosti 24 snímků za sekundu. Touto rychlostí jsou zaznamenávány původní filmy, které si tak zajišťují svou jedinečnou atmosféru a strukturu obrazu. Přehrávače Blu-ray Disc Philips jsou vybaveny tak, aby vám poskytly video o rychlosti 24 snímků za sekundu přímo z disků Blu-ray, takže vám přinesou senzační a ohromující zážitek z obrazu ve vysokém rozlišení jako v kině.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, televizory apod. Využívá oborový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Dokonalé nezkreslené video s formátu MPEG a trojrozměrnou redukcí šumu

  Dokonalé nezkreslené video s formátu MPEG a trojrozměrnou redukcí šumu

  Fotoaparáty a videokamery zachycují aberace (nebo šum) z nejrůznějším zdrojů. Tyto zdroje, přestože jsou jednotlivě neviditelné, přispívají k nedostatečné kvalitě obrazu. Funkce redukce šumu MPEG a 3D čistí obraz, takže si vždy můžete být jisti křišťálově čistým obrazem.

 • Zvýšení rozlišení DVD videa přes rozhraní HDMI na 1080p pro obraz v rozlišení blízkém HD

  Zvýšení rozlišení DVD videa přes rozhraní HDMI na 1080p pro obraz v rozlišení blízkém HD

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. DVD filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat ve vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk 7.1

  Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk 7.1

  Na discích s technologií Blu-ray je umístěn 7.1 kanálový zvuk s nejvyšší kvalitou podle standardů Dolby TrueHD a DTS-HD High Resolution Audio. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy Dolby TrueHD a DTS-HD High Resolution Audio dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Vychutnejte si všechny filmy a hudbu z CD a DVD

  Vychutnejte si všechny filmy a hudbu z CD a DVD
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat