Neznámé

Displej Videowall

  Displej Videowall

  Vytvořte ty nejúžasnější videostěny

  Vytvořte nejúžasnější videostěny s našimi modely. Jsou prakticky bezrámečkové a mají ohromující kvalitu obrazu, takže si můžete být jistí, že na tento vizuální zážitek jen tak nezapomenete. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Displej Videowall

119 cm, Přímé LED podsvícení, HD Ready BDL4776XL/00 Najít podobné výrobky

Vytvořte ty nejúžasnější videostěny

s tímto bezrámečkovým LED displejem

 • Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce Failover

  Zajistěte bezproblémové přehrávání obsahu pomocí funkce Failover

  V náročných komerčních aplikacích je nutné zajistit bezproblémové přehrávání obsahu. I když je pravděpodobnost poruchy nízká, funkce Failover nabízí nepřetržitou ochranu díky revoluční technologii, která v případě poruchy přehrávače spustí přehrávání záložního obsahu. Funkce Failover je automaticky aktivována při selhání primárního vstupu. Stačí vybrat připojení primárního vstupu a připojení pro funkci Failover a získáte okamžitou ochranu.

 • Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Protože obchod nikdy nespí, naše displeje signage jsou navrženy pro nepřetržitý provoz. Obsahují jen ty nejlepší součásti, aby zajistili lepší kvalitu. Na tuto řadu modelů se můžete neustále spolehnout.

 • Přímé LED podsvícení

  Vychutnejte si vynikající stálost světla založenou na přímém LED podsvícení, s nímž získáte ještě větší kontrastní poměr. Čistší bílé se postarají o ještě širší barevné spektrum, které zlepšuje vykreslování barev. U zážitků ze sledování se budete bavit tak, jako ještě nikdy předtím. Výrazně nižší spotřeba energie sníží i vaše celkové náklady na vlastnictví (TCO).

 • Bezrámečkový design pro úžasné videostěny

  Pomocí bezrámečkových displejů můžete vytvořit ty nejúžasnější videostěny. Lze je konfigurovat až z 5 x 5 obrazovek a mají ty nejužší sloupky na tomto segmentu trhu, takže si mezer mezi obrazy prakticky ani nevšimnete. Poskytnou vám naprosto neuvěřitelný zážitek ze sledování.

 • Pokročilá kalibrace barev

  Zajistěte stejné zobrazení barev na všech displejích v síti díky nástroji pokročilé kalibrace barev. Tento nástroj automaticky upravuje všechny displeje v aplikaci signage, aby byla zajištěna jedinečná konzistence barevného podání a vaše publikum si užilo jedinečnou podívanou.

 • Slot OPS (otevřený standard)

  Slot OPS (otevřený standard) byl vyvinut speciálně pro trh digitálních zobrazovacích zařízení a je určen k tomu, aby se provádění změn a upgrade přehrávačů zjednodušilo na maximální možnou míru. Nyní stačí přehrávač zapojit do displeje a je hotovo. Bez ohledu na to, zda je váš přehrávač pouze základní verze nebo nejpokročilejší zařízení, slot OPS je s ním plně kompatibilní a v dlouhodobém horizontu představuje nižší náklady.

 • Sada softwaru Smart Control

  Ovládejte a spravujte všechny veřejné displeje ve své síti pomocí tohoto výkonného softwarového nástroje, který umožňuje centrální změny nastavení displejů prostřednictvím konektoru RJ45 nebo RS232. Funkce Smart Control umožňuje nastavit vstup videa, upravit nastavení barev, nastavit ID displeje při vytváření videostěn a dokonce i provádět diagnostiku stavu jednotlivých displejů. Budete tedy mít k dispozici veškerý výkon potřebný ke správě displejů z jednoho centrálního umístění.

 • Uzavřený cyklus DVI

  Vytvořte díky uzavřenému cyklu DVI digitální videostěnu tvořenou až 25 displeji v konfiguraci 5 x 5. Jednoduše připojte výstupní DVI port do DVI portu jiného displeje a vytvoříte tu nejúžasnější videostěnu široko daleko.

 • Průchod infračerveného signálu

  Umožňuje ovládání všech displejů sítě signage prostřednictvím jediného dálkového ovladače přes primární displej. Snadné a pohodlné, už se nemusíte starat o změny nastavení ostatních displejů, když používáte dálkový ovladač.

 • Síťové zapojení: RJ45

  K dispozici je také snadný způsob ovládání displeje přes nově zabudovaný port LAN (RJ45). Přes port RJ45 můžete každý displej snadno a rychle nakonfigurovat nebo sledovat jeho aktuální stav.

 • Provoz v režimu zobrazení na výšku

  Tuto obrazovku lze také bezpečně a spolehlivě umístit do svislé polohy.

 • Port displeje pro podporu rychlejší grafiky

  Vychutnejte si křišťálově čistý obraz díky portu displeje pro podporu širokopásmové grafiky. Port displeje je určen pro přenos full HD videa i zvuku a odpadá tak nutnost používání dalších kabelů.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat