Neznámé

LCD monitor

  LCD monitor

  Inovativní veřejná projekce pro domácí aplikace

  Kontrolujte své výdaje pomocí síťově ovladatelného 42" LCD monitoru. Ať již je používán v síti nebo samostatně pro veřejnou projekci, nabízí tento model množství funkcí splňujících nejnáročnější požadavky při použití ve firmě nebo na veřejnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

42", multimédia, HD Ready BDL4231C/00 Najít podobné výrobky

Inovativní veřejná projekce pro domácí aplikace

se slotem na karty SmartCard

 • Široký formát WXGA, rozlišení 1366 x 768 pro ostřejší obraz

  LCD panel se širokým formátem rozlišení XGA umožňuje zobrazit 1366 x 768 pixelů; zobrazení monitorů WXGA nemusí být prokládané, což zajišťuje lepší obraz a přesné barvy.

 • Vstup HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI poskytuje nekomprimované digitální připojení RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP.

 • Nastavte odlišné spouštěcí předvolby pomocí SmartControl

  V síťovém zapojení je někdy třeba mít možnost ovládat počáteční stav všech monitorů při opětovném zapnutí napájení ze sítě nebo obnově po přerušení napájení. Smart Control umožňuje pomocí příkazů rozhraní RS232 pružně měnit 4 různá počáteční nastavení: stav napájení, vstupní zdroj, úroveň hlasitosti a formát obrazu. U všech čtyř nastavení si můžete zvolit, zda si displej má pamatovat poslední stav nebo zda budou při obnovení napájení nastavena na pevně danou hodnotu.

 • Skrytá a uzamykatelná ovládací tlačítka

  Tlačítka pro ovládání displeje jsou pro okamžitý přístup umístěna na méně viditelném místě. Senzor dálkového ovládání a tlačítka pro ovládání displeje můžete deaktivovat pomocí rozhraní RS232, abyste zabránili neoprávněnému použití displeje, nachází-li se na veřejném místě.

 • Integrovaný slot SmartCard Xpress zajišťující rozšiřitelnost

  SmartCard Xpress je rozšiřující slot, dodávající monitoru další funkčnost. Karty vyvinuté ve společnosti Philips a/nebo u jiných výrobců mají zajištěno plynulé připojení k monitoru prostřednictvím slotu, což vylučuje potřebu pořizovat externí zařízení.

 • Ovládání monitoru po síti umožňuje vzdálenou správu

  Prostřednictvím systému síťové ovladatelnosti může uživatel vzdáleně ovládat a nastavovat monitory pomocí protokolu RS232.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Funkce Wireless SmartLoader pro rychlé klonování

  Nabízí možnost kopírovat všechna nastavení nabídky z jednoho monitoru do dalších. Funkce zajišťuje jednotné nastavení a významně zkracuje dobu potřebnou pro instalaci. Plně bezdrátový provoz.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Produkty s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat