Neznámé

LCD monitor

  LCD monitor

  Výrazný displej pro vnitřní veřejné použití

  Kontrolujte své výdaje pomocí síťově ovladatelného 37" LCD monitoru. Ať již je používán v síti nebo samostatně pro veřejnou projekci, nabízí tento model množství funkcí pro nejnáročnější požadavky při použití ve firmě nebo na veřejnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výrazný displej pro vnitřní veřejné použití

 • Široký formát WXGA, rozlišení 1366 x 768 pro ostřejší obraz

  LCD panel se širokým formátem rozlišení XGA umožňuje zobrazit 1366 x 768 pixelů; zobrazení monitorů WXGA nemusí být prokládané, což zajišťuje lepší obraz a přesné barvy.

 • Vstup HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI poskytuje nekomprimované digitální připojení RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP.

 • Odst. prokl. pomocí Motion Compensation

  Odstranění prokládání pomocí Motion Compensation používá inteligentní algoritmus odstranění prokládání, který k měření a odhadu rychlosti pohybu předmětů používá obrázky v digitální paměti a vytváří nová pole s opravenými pozicemi pohybů, takže zobrazení obsahu videa je dokonale plynulé, ostré a bez trhání.

 • Hřebenový filtr 3D pro obraz ostrý jako břitva

  Digitální hřebenový filtr 3D rozliší lépe jas a barevné signály, a tak eliminuje splývání barev a jasu a zkreslení bodů obrazu - vše, co snižuje zážitek ze sledování. Hřebenový filtr 3D mezi sebou porovnává jednotlivá políčka televizního obrazu, aby přesně oddělil barevnou informaci od černobílé a odstranil horizontální i vertikální přebývající i zkreslené body obrazu. Výsledkem je obraz ostrý jako břitva.

 • Funkce obraz v obraze (PIP) umožňuje současně sledovat druhý zdroj

  Poskytuje možnost sledovat dva různé zdroje zároveň: buď dva zdroje videa anebo kombinaci dat a grafiky

 • Ovládání podsvětlení

  V závislosti na osvětlení okolního prostředí ve firmě nebo na veřejnosti lze měnit intenzitu světelného výstupu displeje. Nižší úroveň podsvětlení může snížit spotřebu energie, a to zvláště na veřejných místech, kde je displej v provozu každý den mnoho hodin.

 • Obsáhlý balíček příslušenství

  Tento displej je standardně vybaven balíčkem příslušenství, které zahrnuje dálkové ovládání, uživatelskou příručku, kabely DVI a VGA, stojan na nábytek a (odnímatelné) reproduktory.

 • Ovládání monitoru po síti umožňuje vzdálenou správu

  Prostřednictvím systému síťové ovladatelnosti může uživatel vzdáleně ovládat a nastavovat monitory pomocí protokolu RS232.

 • Provoz v režimu zobrazení na výšku

  Tuto obrazovku lze také bezpečně a spolehlivě umístit do svislé polohy.

 • Skrytá a uzamykatelná ovládací tlačítka

  Tlačítka pro ovládání displeje jsou pro okamžitý přístup umístěna na méně viditelném místě. Senzor dálkového ovládání a tlačítka pro ovládání displeje můžete deaktivovat pomocí rozhraní RS232, abyste zabránili neoprávněnému použití displeje, nachází-li se na veřejném místě.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat