plazmový monitor

  Obrazovka s vysokým rozlišením pro veřejnou projekci

  Moderní, úsporný plazmový monitor, speciálně navržený pro použití k veřejnému zobrazování informací. Špičkový reduktor, pokročilé zpracování digitálního videa a nejnovější plazmová technologie zajišťují optimální zobrazení pro komunikaci vašich sdělení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Obrazovka s vysokým rozlišením pro veřejnou projekci

42" širokoúhlý plazmový monitor, rozl. XGA

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením HDTV

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu z televizního signálu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako vysílání HDTV, standard Blu-Ray DVD nebo HDVD. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje televizní signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Odst. prokl. pomocí Motion Compensation

  Odstranění prokládání pomocí Motion Compensation používá inteligentní algoritmus odstranění prokládání, který k měření a odhadu rychlosti pohybu předmětů používá obrázky v digitální paměti a vytváří nová pole s opravenými pozicemi pohybů, takže zobrazení obsahu videa je dokonale plynulé, ostré a bez trhání.

 • Funkce obraz v obraze (PIP) umožňuje současně sledovat druhý zdroj

  Poskytuje možnost sledovat dva různé zdroje zároveň: buď dva zdroje videa anebo kombinaci dat a grafiky

 • Technologie 3:2 Pulldown eliminuje různé rušivé faktory při sledování filmů

  Technologie 3:2 Pulldown zcela eliminuje nežádoucí faktory, které vám mohou rušit obraz při sledování filmů. Bez těchto rušivých vlivů si můžete své oblíbené filmy vychutnat v té správné kvalitě.

 • Hřebenový filtr 3D pro obraz ostrý jako břitva

  Digitální hřebenový filtr 3D rozliší lépe jas a barevné signály, a tak eliminuje splývání barev a jasu a zkreslení bodů obrazu - vše, co snižuje zážitek ze sledování. Hřebenový filtr 3D mezi sebou porovnává jednotlivá políčka televizního obrazu, aby přesně oddělil barevnou informaci od černobílé a odstranil horizontální i vertikální přebývající i zkreslené body obrazu. Výsledkem je obraz ostrý jako břitva.

 • Ovládání monitoru po síti umožňuje vzdálenou správu

  Prostřednictvím systému síťové ovladatelnosti může uživatel vzdáleně ovládat a nastavovat monitory pomocí protokolu RS232.

 • Více formátů PC vstupu až do formátu WXGA

  Výrobek podporuje kompatibilitu s počítačem pro formáty VGA, SVGA, XGA a WXGA. Univerzální řešení pro veřejný displej vyžaduje podporu více počítačových vstupů.

 • Více formátů vstupu videa až do formátu SXGA, kompatibilita s HDTV

  Obsah videa je při běžném použití k dispozici v různých formátech a poměrech stran. Z tohoto důvodu vyžaduje přeformátování pro optimální zobrazení podle rozlišení použité obrazovky. Vysoce kvalitní reduktor zaručuje optimální přeformátování videa až do standardu SXGA.

 • Tichý a spolehlivý provoz bez ventilátoru

  Provoz bez ventilátoru je tichý a nezpůsobuje hromadění prachu uvnitř monitoru. Tím zlepšuje spolehlivost výrobku.

 • Dlouhá očekávaná životnost panelu - více než 60 000 hodin

  Pro použití k veřejnému zobrazování informací je často požadována možnost nepřetržitého provozu. Dokonce i po 60 000 hodinách provozu bude úroveň jasu displeje minimálně 50 % z původní hodnoty.

 • Pokročilé funkce proti vypálení na ochranu proti stínovým obrazům

  Byla přidána ochranná funkce nazývaná „posun pixelů“. Je-li aktivován ochranný mechanismus, obraz automaticky posune pozici pixelů, čímž zabrání „stínovým obrazům“. Dále byla přidána obnova po vypálení. Stínové obrazy jsou u některých modelů odstraněny pomocí plného bílého signálu, který se na určitou dobu objeví na celém panelu, nebo u jiných modelů převrácením obrazu, čímž se dosáhne stejného výsledku.

 • Kabel DVI pro nejvyšší kvalitu obrazu přiložen

  Kabel DVI je běžně dodávaný s displejem pro zajištění nejvyšší možné kvality obrazu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat