Fidelio
  • KA
  • KA

  Philips Fidelio SoundBar

  Reproduktor Soundbar

  Ze sterea na prostorový zvuk během několika vteřin

  Zařízení Philips Fidelio B5 Soundbar vytváří prostorový zvuk za využití bezdrátových odpojitelných reproduktorů a subwooferu. Špičkové reproduktory a prostorová kalibrace zajišťují dynamický, vyvážený zvuk. Zadní reproduktory se stanou nezávislými pro přehrávání hudby, ať už jste kdekoli. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 22 399 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Reproduktor Soundbar

Bezdrátové prostorový zvuk 4.1 CH, Bluetooth® aptX, AAC a NFC, 2 vstupy HDMI a výstup HDMI ARC, Prostorová kalibrace B5/12 Najít podobné výrobky

Ze sterea na prostorový zvuk během několika vteřin

s odnímatelnými reproduktory

 • Prostorový zvuk podle potřeby– oddělitelné bezdrátové prostorové reproduktory

  Prostorový zvuk podle potřeby– oddělitelné bezdrátové prostorové reproduktory

  Nechte se podle libosti unášet prvotřídním prostorovým zvukem. Jednoduše oddělte bezdrátové prostorové reproduktory od hlavního levého a pravého reproduktoru a umístěte je v zadní části místnosti. Takto dosáhnete plného prostorového zvuku ve filmech a hrách. Poté připojte reproduktory zpět a používejte reproduktory k přehrávání hudby a televizních pořadů. Díky patentem chráněné technologii bezdrátového ozvučení a prostorovým reproduktorům využívajícím vlastní frekvenci nebude docházet k rušení. Výsledkem je zcela bezdrátový systém prostorového zvuku umožňující sledování filmů a poslech hudby v bezztrátové kvalitě.

 • Prostorová kalibrace

  Prostorová kalibrace

  Funkce pokročilé prostorové kalibrace, kterou vyvinuly naše jedinečné inovační laboratoře, zajišťuje nejdokonalejší vyvážení zvuku, bez ohledu na to, kam v místnosti umístíte zadní reproduktory. Funkce při svém vyvolání používá k vyhledání jednotlivých zadních reproduktorů speciálně navržený tónový signál. Pomocí získaných informací identifikuje pro dané umístění reproduktorů nejlepší vyvážení zvuku a příslušně upraví zvuk jednotlivých reproduktorů. Tak si posluchač může vychutnat správně vyvážený zvuk i v případě, že umístění reproduktorů není ideální.

 • Prvotřídní kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou pro křišťálově čistý zvuk

  Prvotřídní kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou pro křišťálově čistý zvuk

  Díky křišťálově čistému zvuku od společnosti Philips budete moci rozlišit a ocenit každičký zvukový detail tak, jak by měl znít a jak to zamýšlel interpret nebo režisér! Křišťálově čistý zvuk reprodukuje zdroj zvuku (ať je to akční film, hudba nebo živý koncert) věrně, přesně a bez jakéhokoli zkreslení. Domácí kina Philips s křišťálově čistým zvukem využívají zpracování zvuku jen minimálně, aby zachovaly čistotu původního audio obsahu. Výsledkem je větší zvuková přesnost, která se nese k vašim uším.

 • Bluetooth® (aptX® a AAC) pro bezdrátové streamování hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pro bezdrátové streamování hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pro bezdrátové streamování hudby

 • Samostatné přenosné reproduktory Bluetooth

  Samostatné přenosné reproduktory Bluetooth

  Oba odpojitelné zadní reproduktory Fidelio B5 jsou vybaveny nezávislým modulem Bluetooth, takže jsou skutečně nezávislé. To znamená, že si je můžete odnést kamkoli, v domácnosti i ven, a užít si hudbu skutečně svobodně. Každý z přenosných reproduktorů má celkový výstupní výkon 8 W, takže vždy zajišťují výkonný zvuk. Jedna jednotka Fidelio B5 složená z centrální jednotky Sound bar a dvou odpojitelných zadních reproduktorů může hrát na třech různých místech zároveň.

 • Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Pomocí technologie NFC (Near Field Communications) spárujete zařízení Bluetooth jednoduše jedním dotykem. Stačí klepnout na chytrý telefon nebo tablet s technologií NFC v dosahu NFC reproduktoru. Takto jednoduše reproduktor zapnete, aktivujete párování Bluetooth a spustíte streamování hudby.

 • Připojení ke dvěma konektorům HDMI x 2 pro skvělou kvalitu obrazu a zvuku

  Připojení ke dvěma konektorům HDMI x 2 pro skvělou kvalitu obrazu a zvuku

  Vychutnejte si přehrávání ve 3D v nadživotní velikosti a křišťálově čistý zvuk 5.1 nebo 7.1 – stačí zapojit zvukový výstup přehrávače HDMI x 2 ke konektoru AV přijímače bez 3D.

 • Prostorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systému Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zaručil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamický realismus. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Sofistikovaný design s vysoce kvalitní hliníkovou povrchovou úpravou

  Sofistikovaný design s vysoce kvalitní hliníkovou povrchovou úpravou

  Hliník vyjadřuje kreativní záměr, proto je vybraným moderním médiem řady nejlepších světových designérů. Hliník je lehký, ale pevný – je to nezaměnitelný materiál, jenž přispívá k vytvoření opravdu ikonického designu využívajícího mimořádně tenké a robustní profily, jež dávají okázale najevo vynikající kvalitu zpracování. Výsledkem jsou domácí kina, která určitě nikdo nepřehlédne a která upoutají pozornost v jakékoli místnosti.

 • Režim zvuku pro poslech z malé vzdálenosti

  Režim zvuku pro poslech z malé vzdálenosti

  Široká nabídka nastavení vestavěného zvuku vám pomáhá za jakékoli situace získat zvuk, který potřebujete. Pokud sledujete film nebo televizní pořad, zvýrazní režim „Hlas“ dialogy, takže nikdy nepřeslechnete nic z toho, co se řekne, kdežto režim „Film“ vám poskytne zážitek z klasického prostorového zvuku. Jestliže posloucháte hudbu, můžete celý zážitek pozměnit pomocí režimu „Hudba“. A režim „Blízko mě“ vám umožní vychutnat si pořady bez toho, abyste rušili svou rodinu a přátele. Ztlumí centrální reproduktor a přehrává zvuk pouze z bezdrátových odpojitelných reproduktorů, které můžete umístit ve své blízkosti, a poslouchat tak v tichosti.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat