Přenosný CD přehrávač

    Navíc digitální FM tuner.

    AZT3202 je všestranný přenosný přehrávač CD s tunerem pro pásmo VKV vybavený mnoha užitečnými funkcemi. Přehraje doma vypálené disky CD, uloží až 30 stanic VKV do předvoleb a pomocí funkce Digital Dynamic Bass Boost zajistí skvělý basový zvuk.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Navíc digitální FM tuner.

s 30 předvolbami

  • Vyrovnávací paměť ESP™ 45 sekund

    Electronic Skip Protection je užitečná funkce, která zajišťuje reprodukci hudby bez přeskakování i v případě, že je přehrávač disků CD vystaven otřesům a nárazům při sportu nebo pohybu. Zařízení s funkcí Electronic Skip Protection mají inteligentní elektronickou vyrovnávací paměť, která automaticky upravuje obsah a rychlost otáčení laseru, aby zajistila nepřerušovaný poslech hudby.

  • Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

    Společnost Philips je známá tím, že vyrábí výrobky, které jsou kompatibilní s mnoha disky na trhu. Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. Na jeden disk CD se vejde až 10 hodin hudby. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací - CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací - CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat