CD Soundmachine

  Přehrávání formátu MP3-CD

  S tímhle přístrojem vás nepřeslechnou. Přenosný přehrávač pro malé i velké disky CD/MP3-CD s digitálním tunerem a zvukovým výkonem, který rozezní ulici. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přehrávání formátu MP3-CD

 • 10 hodin hudby z MP3-CD

  10 hodin hudby z MP3-CD

  Zkratka MP3 označuje formát „MPEG 1 Audio layer-3“. Formát MP3 představuje revoluční kompresní technologii, s jejíž pomocí lze zmenšit velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. Formát MP3 se stal standardním formátem komprese zvuku používaným na internetu, neboť umožňuje rychlý a snadný přenos souborů.

 • Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Stačí naladit stanici, kterou chcete uložit, a stisknutím a podržením tlačítka předvolby uložit frekvenci do paměti. Díky možnosti uložení rádiových stanic máte snadný přístup k oblíbené rádiové stanici, aniž by bylo pokaždé nutné ladit příslušnou frekvenci.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Multifunkční LCD displej

  Multifunkční LCD displej
 • Klávesnice Easy Access pro výběr skladeb nebo rozhlasových stanic

  Klávesnici Easy Access tvoří číselná klávesnice ve stylu telefonu, která představuje jednoduchý a užitečný nástroj k výběru stop na disku CD, předvoleb tuneru nebo ladění rozhlasových stanic. Deset číselných kláves je příhodně umístěno na přední části přístroje, takže výběr a programování lze provést stisknutím jediné klávesy. Chcete-li zvolit určitou stopu nebo předvolbu tuneru, stačí zadat číslo stopy nebo předvolby pomocí klávesnice. Oblíbenou rozhlasovou stanici můžete naladit prostým zadáním frekvence. Klávesnice Easy Access pomáhá při výběru stopy, předvolby tuneru nebo oblíbené rozhlasové stanice.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat