Dokovací zábavní systém

  Sdílejte hudbu v zařízení iPod doma i na cestách

  Osvoboďte hudbu v zařízení iPod a vychutnějte si ji nahlas v zařízení Philips AZ1330D s výkonným zvukem 2x 4 W. Sdílejte všechny své skladby a rozjeďte každý večírek nebo jenom vložte disk CD do motorizované zásuvky a vychutnejte si hudbu doma.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sdílejte hudbu v zařízení iPod doma i na cestách

 • Přehrávání a nabíjení zařízení iPod

  Přehrávání a nabíjení zařízení iPod

  Užijte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, zatímco se bude nabíjet váš iPod. Dok vám umožní připojit vaše zařízení přímo k dokovacímu zábavnímu systému, takže svoji oblíbenou hudbu můžete poslouchat se skvělým zvukem. Současně zatím nabíjí váš iPod, zatímco přehrává. Můžete si vychutnávat hudbu a nemusíte mít obavy, že se baterie iPod vybije. K procházení, volbě a přehrávání hudby uložené ve vašem zařízení iPod využijte dálkový ovladač. Dokovací zábavní systém automaticky nabíjí vaše zařízení iPod, jakmile je v docku.

 • Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači Philips. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Digitální ladění předvoleb stanic

  Digitální ladění předvoleb stanic
 • Celkový výstupní výkon 2 x 4 W RMS

  Celkový výstupní výkon 2 x 4 W RMS
 • Vytvořte výběr alba z hudby ve formátu MP3 a WMA

  Vytvořte výběr alba z hudby ve formátu MP3 a WMA
 • Jedno dálkové ovládání pro systém i zařízení iPod

  Jedno dálkové ovládání pro systém i zařízení iPod
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat