Fidelio

  Philips Fidelio

  Bezdrátové Hi-Fi reproduktory A9

  Všechna vaše hudba s věrným zvukem. Bezdrátově.

  S bezdrátovými Hi-Fi reproduktory Philips Fidelio můžete bez použití kabelů poslouchat svou hudbu s věrným zvukem. Můžete ji bez problémů přehrávat a 6 Hi-Fi reproduktorů zajistí silný zvuk a neuvěřitelný stereofonní obraz. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrátové Hi-Fi reproduktory A9

Stereofonní zvuk Hi-Fi, 100 W, 6 reproduktorů Hi-Fi, Digitální a analogový vstup AW9000/10 Najít podobné výrobky

Všechna vaše hudba s věrným zvukem. Bezdrátově.

Posedlost zvukem

 • Aplikace AirStudio+ Lite pro ovládání hudby z mobilního zařízení

  Aplikace AirStudio+ Lite pro ovládání hudby z mobilního zařízení

  Tato aplikace je dostupná v obchodě Apple App Store nebo Google Play. Automaticky rozpozná mobilní a jiná kompatibilní zařízení připojená k vaší domácí síti Wi-Fi a umožní vám tak okamžité ovládání hudby. Můžete ovládat přehrávání, nastavení hlasitosti a zvuku a také využívat hudební služby online a internetové rozhlasové stanice z libovolného zařízení na libovolném místě.

 • Obloukový reproduktor pro širší stereofonní zvuk

  Obloukový reproduktor pro širší stereofonní zvuk

  Reproduktor je vybaven speciálně zahnutými profesionálními Hi-Fi měniči a navržen tak, aby poskytoval maximálně obsáhlý a pohlcující zvuk v pódiové kvalitě. Umístění měničů zajišťuje jedinečný a dynamický kvalitní zvuk bez ohledu na to, ve které části místnosti se nacházíte. Díky jedinečnému designu reproduktory snadno zapadnou do vašeho interiéru.

 • Vychutnejte si obrovskou nabídku hudebních služeb online

  Vychutnejte si obrovskou nabídku hudebních služeb online

  Pořídíte-li si předplatné na některou hudební službu online, získáte ideální přístup k široké nabídce hudby včetně nejnovějších hitů. Máte také přístup k hudbě kdykoli a kdekoli, kde je přístup k internetu. S bezdrátovými Hi-Fi reproduktory Philips nemusíte pro online přístup k hudebním službám ani zapínat počítač.

 • Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových stanic

  Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových stanic

  Bezdrátový Hi-Fi reproduktor Fidelio vám umožní vychutnat si více než 30 000 online rozhlasových stanic z celého světa. Rozšiřte své hudební obzory a objevujte nové fantastické stanice podle žánru nebo země nebo vybírejte z velkého množství, které je vám přímo k dispozici. Je to maximálně jednoduché – každý bezdrátový Hi-Fi reproduktor Fidelio nabízí přímá tlačítka pro přístup k libovolné stanici.

 • Autentický zvuk ze 6 měničů určených pro milovníky hudby

  Autentický zvuk ze 6 měničů určených pro milovníky hudby

  Každý reproduktor je vybaven třemi Hi-Fi měniči určenými pro milovníky hudby: dva basové reproduktory středního rozsahu vlevo a vpravo a výškový reproduktor umístěný uprostřed zajišťují skutečně pohlcující a dynamický zvuk.

 • Digitální a analogový vstup pro větší flexibilitu

  Digitální a analogový vstup pro větší flexibilitu

  Digitální a analogový vstup nabízí řadu možností doplněných o možnost bezdrátového streamování. Můžete připojit například televizor, přehrávač blu-ray, herní konzoli nebo jiný přehrávač médií a vychutnat si jeho zvuk v Hi-Fi kvalitě z reproduktorů Philips.

 • Prvotřídní vzhled s optimálním akustickým výkonem

  Prvotřídní vzhled s optimálním akustickým výkonem

  Dřevěná skříň reproduktoru je ideálním řešením pro optimální akustický výkon. Optimalizovaná skříň reproduktorů bass-reflex zvyšuje výkon a hloubku basů a dřevěné reproduktory tak vydávají mohutnější zvuk. Konektory potažené zlatem zaručují skvělý přenos zvuku a díky odolnému nekorodujícímu provedení představují ideální doplněk špičkového vybavení.

 • Univerzální umístění vhodné do každého domova

  Univerzální umístění vhodné do každého domova

  Bezdrátový reproduktor Hi-Fi je navržen tak, aby se hodil do každého interiéru. Hliníková horní deska dodává celkovému vzhledu odolnost a dotyk elegance a je doplněna o prvotřídní látku krytu reproduktorů.

 • Rychlé a snadné nastavení

  Bezdrátové Hi-Fi reproduktory Fidelio dokáže nastavit každý – nepotřebujete být žádný odborník a do pěti minut od rozbalení si můžete užívat hudbu. Chceme, abyste si mohli reproduktory Fidelio vychutnat co nejdříve, a proto jsme postup nastavení maximálně zjednodušili na několik jednoduchých kroků. Sám systém Fidelio vám přitom srozumitelně a nenásilně poradí.

Zobrazit všechny specifikace
 • Napster je k dispozici pouze v Německu a ve Spojeném Království.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat