Radiobudík

  Stylový radiobudík s hlasovými zprávami

  Společník pro chytrý životní styl, který umožňuje zaznamenat hlasové zprávy pro rodinné příslušníky, přičemž každý má vlastní schránku. Radiobudík Philips je možné umístit na stůl nebo na zeď a je vybaven hodinami, rádiem a funkcí fotografické prezentace.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Stylový radiobudík s hlasovými zprávami

a barevným displejem

 • Digitální ladění předvoleb stanic FM

  Digitální ladění předvoleb stanic FM

  Digitální rádio FM nabízí další hudbu k vaší hudební kolekci na přehrávače Philips. Stačí jen naladit stanici, pro kterou chcete nastavit předvolbu, stisknout a podržet tlačítko předvolby, aby si přístroj zapamatoval naladěnou frekvenci. S předvolenými rádiovými stanicemi, které mohou být uloženy, můžete rychle naladit svoji oblíbenou stanici, aniž byste pokaždé museli manuálně ladit.

 • Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Normální zvuk signálu buzení s nastavenou hlasitostí je buď příliš tichý na to, aby vás probudil, nebo je tak nepříjemně hlasitý, že jste nevybíravým způsobem vytrženi ze spánku. Zvolte si buzení oblíbenou hudbou, rádiovou stanicí nebo signálem buzení. Jemné buzení s postupně sílící hlasitostí, která přechází z nenápadně tichého na přiměřeně hlasitý zvuk, pro příjemné probuzení.

 • Stylové tenké provedení s možností postavit na stolek nebo namontovat na zeď

  Stylové tenké provedení s možností postavit na stolek nebo namontovat na zeď

  Perfektní kombinace tenkého a univerzálního designu. Audiosystém Philips je navržen tak, aby byl vhodný do vašeho interiéru. Základem audiosystému je stojan, takže systém může být bezpečně umístěn na každé poličce nebo skříňce. Pokud bude přimontován na stěnu, bude mít stejnou flexibilitu jako volně stojící.

 • Snadné připojení k jakémukoli počítači prostřednictvím standardního portu USB

  Snadno připojitelné k jakémukoli počítači prostřednictvím standardního portu USB.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat