Radiobudík

  Probouzejte se čistým zvukem rádia DAB+ bez praskání

  Radiobudík Philips AJB3552/12 s velkým LCD displejem nabízí probouzení hudbou z různých zdrojů. Vestavěné rádio DAB+ s čistým zvukem bez praskání nabízí širší výběr stanic s hudbou. Třemi tlačítky na čelním panelu snadno nastavíte čas i budík. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Radiobudík

Velký displej, DAB+/FM, digitální ladění, Budík, Zálohování času a budíku AJB3552/12 Najít podobné výrobky

Probouzejte se čistým zvukem rádia DAB+ bez praskání

 • Kompatibilní s DAB a FM pro úplný požitek z rádia

  Kompatibilní s DAB a FM pro úplný požitek z rádia

  Digitální rádio DAB+ (Digital Audio Broadcasting: Digitální vysílání zvuku) je, vedle analogového vysílání FM, novým způsobem vysílání rádia přes síť pozemních vysílačů. Nabízí posluchačům více možností a informací poskytovaných s čistou kvalitou zvuku bez praskání. Technologie umožňuje přijímači zachytit nejsilnější signál, který je v dosahu. S digitálními stanicemi DAB si nemusíte pamatovat frekvence a ladění se provádí podle názvu stanice, takže na cestách nemusíte stále přelaďovat.

 • Světelný senzor automatického tlumení pro komfortní sledování

  Světelný senzor automatického tlumení pro komfortní sledování

  Displej je vždy dobře čitelný, bez ohledu na denní dobu. Vestavěný světelný senzor snímá intenzitu okolního světla a podle toho určuje jas displeje, potřebný pro zřetelnou indikaci. Během dne nebo při silném osvětlení se jas displeje automaticky zesílí tak, aby byl snadno čitelný. V noci nebo při velmi slabém osvětlení se jas displeje ztlumí, takže jeho sledování je příjemné, případně vás jeho jas nebude rušit ze spaní.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Automatická synchronizace času bez problému zajistí přesný čas

  Automatická synchronizace času bez problému zajistí přesný čas

  Díky funkci automatického nastavení času v radiobudíku se již nikdy nemusíte starat o nastavování času. Hodiny se automaticky synchronizují pomocí rádiových signálů i v případě, že jsou vypnuty. Pokud je třeba naléhavě upravit nastavení, aktualizace se provede během jedné minuty. Probíhají i pravidelné synchronizace pomocí rádiových signálů, aby byl vždy zajištěn přesný čas. Počínaje prvním okamžikem, kdy radiobudík vytáhnete z krabice, a konče výpadkem dodávky elektřiny se můžete na svůj produkt Philips spolehnout: poskytne vám správný čas, bez problémů a bez kompromisů.

 • Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Normální zvuk signálu buzení s nastavenou hlasitostí je buď příliš tichý na to, aby vás probudil, nebo je tak nepříjemně hlasitý, že jste nevybíravým způsobem vytrženi ze spánku. Zvolte si buzení oblíbenou hudbou, rádiovou stanicí nebo signálem buzení. Jemné buzení s postupně sílící hlasitostí, která přechází z nenápadně tichého na přiměřeně hlasitý zvuk, pro příjemné probuzení.

 • Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace.

 • Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Stačí naladit stanici, kterou chcete uložit, a stisknutím a podržením tlačítka předvolby uložit frekvenci do paměti. Díky možnosti uložení rádiových stanic máte snadný přístup k oblíbené rádiové stanici, aniž by bylo pokaždé nutné ladit příslušnou frekvenci.

 • Buzení zvukem oblíbeného rádia nebo signálem

  Buzení zvukem oblíbeného rádia nebo signálem

  Probouzejte se za zvuků své oblíbené rádiové stanice nebo bzučákem. Stačí jen nastavit signál na radiobudíku Philips, abyste se vzbudili poslechem stanice, kterou jste poslouchali naposledy, nebo si vybrali buzení bzučákem. Jakmile nastane čas buzení, radiobudík Philips automaticky zapne stanici nebo spustí bzučák.

 • Digitální rádio pro zážitek z čistého zvuku rádia bez praskání

  Digitální rádio pro zážitek z čistého zvuku rádia bez praskání

  Digitální rádio je, vedle analogového vysílání FM, novým způsobem vysílání rádia přes síť pozemních vysílačů. Nabízí posluchačům více možností a informací poskytovaných s čistou kvalitou zvuku bez praskání. Technologie umožňuje přijímači zachytit nejsilnější signál, který je v dosahu. S digitálními stanicemi si nemusíte pamatovat frekvence a ladění se provádí podle názvu stanice, takže na cestách nemusíte stále přelaďovat.

 • Jednoduché nastavení hodin pro změnu času nebo budíku bez návodu

  Nastavení času a budíku je tak snadné, že jej není nutné uvádět ve stručném návodu nebo návodu k použití. Chcete-li nastavit čas a budík, stačí se podívat na popsaná tlačítka radiobudíku.

 • Nastavitelné opakované buzení vám umožní budit se dle potřeby v libovolnou dobu

  Vychutnejte si ještě pár okamžiků osvěžujícího spánku, máte-li někdy ráno nechuť ke vstávání. Když zazní budík, stačí jednou stisknout tlačítko pro opakované buzení a pospat si ještě pět minut. Pokud chcete vstávání odložit o trochu déle, stiskněte tlačítko dvakrát a získáte deset dalších minut, pokud je stisknete třikrát, získáte patnáct minut – nebo jednoduše stiskněte tlačítko šestkrát a spěte až o 30 minut déle. Pokud není budík vypnutý, můžete vstávání odložit tolikrát, kolikrát chcete. Dopřejte si ty tolik potřebné minuty spánku navíc s jistotou, že budík vždy zazní znovu.

 • Časovač po nastavené době automaticky vypne rádio.

  Pomocí časovače můžete nastavit, jak dlouho chcete poslouchat zvolenou rozhlasovou stanici, než usnete. Stačí zadat časový interval (až 1 hodinu) a vybrat stanici, kterou chcete při usínání poslouchat. Rádio Philips bude pokračovat v reprodukci po zvolenou dobu a pak se automaticky přepne do tichého pohotovostního režimu s nízkou spotřebou energie. Časovač umožňuje usínání s oblíbeným moderátorem rozhlasové stanice bez počítání oveček nebo nadbytečného plýtvání energií.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat