Radiobudík

Velký displej, FM, digitální ladění, Duální budík, Zálohování času a budíku AJ3400/12 Najít podobné výrobky
  • Vždy s přehledem, vždy včas

    Radiobudík

    AJ3400/12 Najít podobné výrobky

    Tento radiobudík značky Philips vám poskytne to nejlepší rádio s digitálním laděním FM. Na velkém displeji ihned vidíte, kolik je hodin, a vestavěné záložní napájení se postará o to, abyste se probudili včas i v případě výpadku elektrické sítě. Zobrazit všechny výhody

    Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vždy s přehledem, vždy včas

díky velkému displeji

  • Digitální tuner FM s předvolbami

    Digitální tuner FM s předvolbami

    Digitální rádio FM nabízí další hudbu k vaší hudební kolekci na audiosystému Philips. Stačí jen naladit stanici, pro kterou chcete nastavit předvolbu, stisknout a podržet tlačítko předvolby, aby si přístroj zapamatoval naladěnou frekvenci. S předvolenými rádiovými stanicemi, které mohou být uloženy, můžete rychle naladit svoji oblíbenou stanici, aniž byste pokaždé museli manuálně ladit.

  • Buzení zvukem oblíbeného rádia nebo signálem

    Buzení zvukem oblíbeného rádia nebo signálem

    Probouzejte se za zvuků své oblíbené rádiové stanice nebo bzučákem. Stačí jen nastavit signál na radiobudíku Philips, abyste se vzbudili poslechem stanice, kterou jste poslouchali naposledy, nebo si vybrali buzení bzučákem. Jakmile nastane čas buzení, radiobudík Philips automaticky zapne stanici nebo spustí bzučák.

  • Dva časy buzení, takže vy i váš partner nebo partnerka můžete stávat v různou dobu

    Dva časy buzení, takže vy i váš partner nebo partnerka můžete stávat v různou dobu

    Audiosystém Philips přichází s dvěma časy buzení. Nastaví tak buzení pro vás i buzení pro vašeho partnera.

  • Opakovat buzení pro další odložené buzení

    Opakovat buzení pro další odložené buzení

    Aby se zabránilo zaspání, disponuje radiobudík Philips funkcí odloženého buzení. Když budík zazvoní, avšak vy si chcete dopřát ještě chvilku spánku, jednoduše jednou stiskněte tlačítko opakovaného buzení a pokračujte ve spánku. Po devíti minutách budík zazvoní znovu. Tlačítko opakovaného buzení můžete mačkat každých devět minut až do naprostého vypnutí budíku.

  • Časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě

    Časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě

    Pomocí časovače můžete nastavit, jak dlouho chcete poslouchat vybranou hudbu nebo zvolenou rozhlasovou stanici, než usnete. Stačí zadat časový interval (až 1 hodinu) a vybrat stanici, kterou chcete při usínání poslouchat. Rádio Philips bude pokračovat v reprodukci po zvolenou dobu a poté se automaticky přepne do pohotovostního režimu s nízkou spotřebou energie a tichým provozem. Časovač umožňuje usínání s oblíbeným moderátorem rozhlasové stanice bez počítání oveček nebo nadbytečného plýtvání energií.

  • Velký displej pro snadné prohlížení

    Velký displej umožňuje snadnou čitelnost obsahu na obrazovce. Nyní si můžete snadno přečíst čas a budík, dokonce i ze vzdálenosti. Je ideální pro seniory nebo osoby se zrakovým postižením.

  • Jednoduché nastavení hodin pro změnu času nebo budíku bez návodu

    Nastavení času a budíku je tak snadné, že jej není nutné uvádět ve stručném návodu nebo návodu k použití. Chcete-li nastavit čas a budík, stačí se podívat na popsaná tlačítka radiobudíku.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat