Přenosné rádio

  Vychutnejte si své oblíbené rádio

  Jelikož se toto rádio s dřevěnou povrchovou úpravou může pochlubit vestavěným reproduktorem, který je hlasitý i kvalitní, a nabízí také ladění stanic v pásmech FM/MW/LW, budou mít vaše oblíbené pořady neuvěřitelný zvuk. 30 předvoleb stanic a velký, podsvícený displej LCD usnadňují použití i za zhoršeného osvětlení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosné rádio

FM/MW/LW, digitální ladění, 30 jednodotykových předvoleb, Hodiny, zvukový vstup, Baterie nebo střídavý proud AE2800/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si své oblíbené rádio

a po uložení mezi nimi přepínejte stiskem jediného tlačítka

 • Vestavěný reproduktor pro vychutnání kvalitně přehrávané hlasité hudby

  Vestavěný reproduktor pro vychutnání kvalitně přehrávané hlasité hudby

  Reproduktor poskytuje dobrou kvalitu zvuku, díky čemuž přináší poslech ještě větší požitek.

 • Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace.

 • Indikátor vybité baterie poskytuje průběžné informace o úrovni nabití

  Indikátor vybité baterie poskytuje průběžné informace o úrovni nabití

  Indikátor vybité baterie se rozsvítí, je-li baterie vybitá

 • Napájení ze sítě nebo bateriemi s možností flexibilního umístění

  Napájení ze sítě nebo bateriemi s možností flexibilního umístění

  Napájejte své rádio Philips z baterií nebo ze sítě a vychutnejte si naprosté pohodlí a flexibilitu. Pokud nemáte k dispozici zásuvku nebo si nepřejete mít po místnosti vedené kabely, můžete tuto soupravu provozovat jednoduše na baterie. Potřebujete-li nepřetržitý a stabilní zdroj, připojte soupravu přímo k zásuvce. Nyní si již skutečně můžete vychutnávat naprostou svobodu poslechu, kdekoliv se vám zachce.

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • Digitální tuner FM / MW / LW s 30 předvolbami stanic

  Vestavěný digitální tuner FM / MW / LW umožňuje poslouchat každý den oblíbené skladby či zprávy z vaší rozhlasové stanice. Stačí naladit stanici, kterou chcete předvolit, stisknout a podržet tlačítko programu, a frekvenci si tak zapamatovat. Předvolit je možné až 30 rozhlasových stanic a bavit se svými oblíbenými programy, ať jste kdekoli.

 • Jednodotyková předvolba stanic zajišťuje pohodlí

  Toto rádio se dodává celkem s 30 přednastavenými stanicemi (10 pro pásmo FM, 10 pro pásmo MW a 10 pro pásmo LW), což zajišťuje další pohodlí. Po výběru stanice pomocí digitálního tuneru je možné ji uložit pomocí jednoho z tlačítek předvolených stanic. Později se k požadované stanici dostanete pouhým stisknutím stejného tlačítka předvolby. Není potřeba stanici pomocí digitálního tuneru znovu hledat.

 • Vestavěné hodiny

  Vestavěné hodiny mají vždy přesný čas. Z důvodu většího pohodlí jsou při vypnutém rádiu jsou automaticky zobrazeny.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat