Sportovní audio přehrávač

  Sportovní audio přehrávač

  Přenosné sportovní audio vybavení Philips

  Při konstrukci celé řady přenosných sportovních audio zařízení byly stanoveny jako cíl ergonomie, vysoká životnost a kvalitní zvuk. Výsledkem je CD přehrávač, který oplývá všemi těmito vlastnostmi a přehrává standardní zvukové disky CD i disky CD-R s vypálenými soubory MP3.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosné sportovní audio vybavení Philips

 • Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost elektronicky zesiluje nízké tóny

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost elektronicky zesiluje nízké tóny

  Aktivováním funkce Dynamic Bass Boost (DBB) elektronicky zesílíte nízké basové frekvence a dosáhnete konzistentní reprodukce zvuku, zvlášť při slabé hlasitosti. Vždy slyšíte působivé basy.

 • Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

  Společnost Philips je známá tím, že vyrábí výrobky, které jsou kompatibilní s mnoha disky na trhu. Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací – CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací – CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

 • Funkce ESP pro hudbu bez přeskakování i za pohybu

  Funkce Electronic Skip Protection zajišťuje reprodukci hudby bez přeskakování i v případě, že je přehrávač vystaven otřesům a nárazům při sportu nebo pohybu. Při přehrávání disku CD je hudba neustále ukládána do vyrovnávací paměti přehrávače, kde je dočasně uložena. Je-li přístroj vystaven nárazu či otřesu, ať už náhodně nebo při sportování, hudba je bez přerušení reprodukována z vyrovnávací paměti, přičemž laserový paprsek znovu přejde k místu, kde došlo k přerušení načítání, a obnoví přehrávání s ukládáním do vyrovnávací paměti.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat