Čistička vzduchu pro obývací pokoj

  Vždy zdravý vzduch

  Čistička vzduchu společnosti Philips je vybavena 6stupňovým systémem CleanAir, který ze vzduchu odstraní a sterilizuje škodlivé činitele. Režim SmartAir Control automaticky měří a řídí kvalitu vzduchu v místnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Čistička vzduchu pro obývací pokoj

Inteligentní snímač, 40 m2 AC4064/00 Najít podobné výrobky

Vždy zdravý vzduch

díky režimu SmartAir Control

 • SmartAir Control měří a řídí kvalitu vzduchu

  SmartAir Control měří a řídí kvalitu vzduchu

  Vestavěný senzor měří kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky volí odpovídající nastavení rychlosti pro zajištění nejlepší možné kvality vzduchu ve vašem obydlí. Dvoubarevný displej informuje o aktuální kvalitě vzduchu a bude červený, pokud kvalita vzduchu není dosud dostatečná, případně zelený, je-li vzduch opět čistý a zdravý.

 • Zvýšení výkonu rychle čistí při vysoké rychlosti

  Zvýšení výkonu rychle čistí při vysoké rychlosti

  Přepnete-li přístroj do režimu BoostPower, nastaví se vysoká rychlost větráku pro rychlé čištění vzduchu. Po 30 minutách dojde k automatickému přepnutí do režimu SmartAir Control.

 • 3stupňový systém Electro-Clean nabije a zachytí veškeré částice

  3stupňový systém Electro-Clean nabije a zachytí veškeré částice

  3stupňový filtrační systém Electro-Clean funguje třemi způsoby. * Za prvé, předfiltr zachytí větší částice, např. vlasy, zvířecí alergeny a domácí prachové alergeny. * Za druhé, jemnější částice, které prošly přes předfiltr, včetně bakterií a virů, získají elektrický náboj prostřednictvím elektrického zařízení Corona Field Charger.* Za třetí, filtr ESP (Electro-Static Precipitation) přitahuje tyto nabité částice ke svému povrchu a zde je bezpečně zachytí.

 • Aktivní kyslík sterilizuje imise a oživuje filtr

  Aktivní kyslík sterilizuje imise a oživuje filtr

  Aktivní kyslík generovaný zařízením Corona Field Charger sterilizuje škodlivé zárodky, jako jsou bakterie a viry, zachycené ve filtru ESP (Electro-Static Precipitation). Poté prochází přes zeolitový filtr, kde dochází k oxidaci zachycených plynů, čímž vzniknou neškodné plyny. Díky tomuto procesu je zeolitový filtr neustále „oživován“ a jeho životnost může dosáhnout mnoha let.

 • 2stupňový filtrační systém FreshAir odstraňuje plyny a zápach

  2stupňový filtrační systém FreshAir odstraňuje plyny a zápach

  2stupňový filtrační systém FreshAir využívá pokročilou technologii katalytické oxidace NCCO (Nano-Confined Catalytic Oxidization). Velmi účinný zeolitový filtr nejprve zachytí široké spektrum plynů a zápachů a následně je pomocí aktivního kyslíku, který filtrem prostupuje, neutralizuje. Tímto se filtr neustále „oživuje“.V porovnání s tradičním filtrem s aktivním uhlíkem je tento velmi účinný zeolitový filtr stabilnější při měnících se podmínkách vlhkosti, a protože je „oživován“ aktivním kyslíkem, má mnohem delší životnost – až pět let.

 • 6stupňový systém čištění vzduchu CleanAir pro čistý a čerstvý vzduch

  Pokročilý a inovativní 6stupňový systém CleanAir odstraňuje a sterilizuje i ty nejjemnější částice a široké spektrum plynů a zápachů. * 3stupňový filtrační systém Electro-Clean účinně odstraňuje částice * 2stupňový filtrační systém FreshAir odstraňuje plyny a zápach * Aktivní kyslík sterilizuje zachycené částice a neustále „oživuje“ zeolitový filtr, čímž je zaručen dlouhotrvající vynikající výkon.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat