Vybrat autožárovku
Spirála
Spirálová úsporná zářivka, 15 W (70 W), patice E27

Tornado Automatic Spirálová úsporná zářivka

15 W (70 W), Patice E27, Teplá bílá 8727900844481 Najít podobné výrobky
 • Vysoce výkonný světelná senzor

  Chcete-li získat další informace, stáhněte si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900844481/8727900844481_elr_.pdf" target="_blank">Energetický štítek</a>
  Chcete-li získat další informace, stáhněte si Energetický štítek

  Tornado Automatic

  Spirálová úsporná zářivka

  8727900844481 Najít podobné výrobky

  Díky svému automatickému světelnému senzoru poskytuje tato úsporná zářivka Philips jasné světlo přesně v okamžiku, když je třeba, dokonce i při venkovním použití. Tato zářivka s nízkou spotřebou se hodí téměř všude a šetří energii a peníze až 10 let. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysoce výkonný světelná senzor

V noci se automaticky zapíná

 • Vynikající jas a účinnost

  Vynikající jas a účinnost

  Zvýšení jasu obvykle znamená vyšší spotřebu energie. Ale úsporné zářivky Philips vám umožní užívat si dokonale jasné světlo plné energie a současně ušetřit energii a peníze. Jsou dokonale vhodné pro pracovní osvětlení v (domácích) kancelářích a v jakémkoli jiném prostoru, který vyžaduje větší jas.

 • Automatické zapínání

  Automatické zapínání

  Díky vestavěnému automatickému světelnému senzoru zajišťuje tato zářivka jednoduché použití: je ideální do prostor, kde je vyžadován okamžitý snadný přístup.

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie

  Tato zářivka spotřebovává až o 80 % méně energie než tradiční zdroje světla, takže vám pomůže ušetřit výdaje za elektřinu a zároveň budete ohleduplní k životnímu prostředí.

 • Dlouhá životnost – až 10 let

  Dlouhá životnost – až 10 let

  Úsporné zářivky Philips jsou navrženy tak, aby vydržely. Díky životnosti až 10 let si můžete ušetřit starosti a náklady spojené s častou výměnou zářivek a zároveň rok za rokem šetřit energii.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte zbytky lampy, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat