Master Softone dimmable

  Úsporná zářivka

  Maximální pohodlí, design a výkon

  Tato úsporná žárovka kombinuje stmívatelnost na 1 %, kvalitní výkon (delší životnost, odolnost proti přepínání), měkké teplé světlo a tradiční design žárovky, takže máte dobrý pocit z ušetřených peněz po dalších 20 let. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Master Softone dimmable Úsporná zářivka

12 W, Teplá bílá, Patice E27 872790082518300 Najít podobné výrobky

Maximální pohodlí, design a výkon

Stmívatelnost, dlouhá životnost, atmosféra a výkon

 • Stmívatelné až na 5 %

  Navrženo tak, aby umožňovalo dokonalého stmívání pro vytvoření správného prostředí pro jakoukoli činnost, počínaje odpočinkovým prostředím po aktivní atmosféru.

 • Úspora energie a peněz až 80 %

  Tato úsporná zářivka umožňuje ušetřit až 80 % energie a peněz ve srovnání se standardní žárovkou. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Snižte svůj účet za energii a začněte šetřit ihned.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte její zbytky, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat