další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696598375/8718696598375_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  LED

  Žárovka

  Přepínání světelných nastavení bez výměny žárovek

  Někdy máte chuť změnit atmosféru, aby lépe seděla k tomu, co zrovna děláte. S žárovkou LED Philips SceneSwitch můžete snadno měnit osvětlení pomocí svého stávajícího přepínače. Nevyžaduje stmívač ani jinou dodatečnou instalaci. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

NOVÉ

LED Žárovka

9, 5 W (60 W), E27, Teplá bílá 8718696598375 Najít podobné výrobky

Přepínání světelných nastavení bez výměny žárovek

Funguje s vaším stávajícím přepínačem

 • Vysoké podání barev (CRI >80) pro živoucí barvy

  Index podání barev (CRI) popisuje vliv světelného zdroje na vzhled světla. Přirozené venkovní světlo má CRI 100 a slouží jako standard pro porovnávání s jiným libovolným světelným zdrojem. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80. Blíží se tedy hodnotě slunce a zobrazují barvy věrným a přirozeným způsobem.

 • Není třeba stmívač ani další instalace

  Ihned po zapojení je k dispozici široká škála skvělých světelných scén, které uspokojí vaše potřeby a nálady. Systém ovládání je v samotné žárovce, takže není třeba další stmívač či instalace. Stačí svoji žárovku nahradit žárovkou Scene Switch a můžete pohodlně přepínat mezi různými scénami použitím stávajícího vypínače na zdi. Nejnižší investice a úsilí, které přinesou nejvyšší úroveň pohodlí. Nyní můžete snadno měnit atmosféru tak, aby odpovídala vaší náladě nebo tomu, co zrovna děláte.

 • Obnovení továrního nastavení svítidla

  Pokud je používáno více svítidel, která již nejsou synchronizována, stačí přepnout vypínač (zapnout a během 1 sekundy znovu vypnout) a svítidlo se vrátí do továrního nastavení.

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie ve srovnání se standardní žárovkou. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Snižte svůj účet za energii a začněte okamžitě šetřit.

 • Barva světla se mění při použití stávajícího vypínače ve zdi

  Použijte vypínač a změňte prostředí ze světla podobného přirozenému dennímu světlu na příjemné světlo, které vám pomůže se uvolnit a užít si danou chvíli. Nyní máte možnost si snadno přizpůsobit svůj pokoj různým činnostem nebo vyladit podle nálady.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat