-

  Senzor pohybu

  Rozzařte svá světla

  Přidejte senzor pohybu do svého systému Philips Hue a získejte pohodlí, klid mysli a úsporu energie. Je napájený baterií a zcela bezdrátový, tudíž si jej můžete umístit kdekoliv doma. Snadno se nastavuje pomocí aplikace Philips Hue. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Senzor pohybu

Příslušenství 8718696595190 Najít podobné výrobky

Rozzařte svá světla

Spouští se pohybem

 • Připojte až 50 světel Philips Hue

  Připojte až 50 světel Philips Hue

  Můstek Philips Hue (není součástí balení) může obsloužit až 50 světel a různá příslušenství. Stačí začít s libovolnou základní sadou nebo jedním můstkem a můžete se pustit do přidávání výrobků Philips Hue. Poté už můžete v aplikaci Philips Hue pro systémy iOS a Android ovládat světla pouhým pohybem prstu. Systém Philips Hue vychází při ovládání světel ze spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.

 • Zapnutí světel Hue při detekci pohybu

  Připojte prostřednictvím aplikace Philips Hue pohybový senzor Philips Hue k můstku Philips Hue a vaše světla Philips Hue se při vstupu do místnosti automaticky zapnou. Dokonalé řešení pro vaši koupelnu, chodbu, sklep či garáž. V aplikaci si můžete vybrat, jaká světelná scéna či nastavení má být při detekci pohybu spuštěna. Když není detekován žádný pohyb, světla se automaticky vypnou.

 • Automatické zapnutí jemného nočního světla

  Je možné zvolit různá nastavení osvětlení pro den a noc. Během dne může senzor zapnout jasné bílé světlo, které vám pomůže lépe vidět. V noci může zapnout jemné noční světlo, když vy nebo vaše děti vstanete z postele. Jen tolik světla, abyste viděli kolem sebe, ale nevzbudili zbytek rodiny.

 • Zapíná světla jen v případě potřeby

  Díky integrovanému světelnému senzoru se budou vaše světla zapínat, jen když je třeba. Citlivost na světlo lze snadno změnit v aplikaci Philips Hue, takže se senzory aktivují, jen když potřebujete trochu světla navíc. Senzor pohybu také pomáhá šetřit energii tím, že automaticky vypíná světla na místech, která nejsou používána. Když není detekován žádný pohyb, světla nejdříve ztmavnou, načež se po stanoveném čase úplně vypnou.

 • Provedení bez kabelů nabízí možnost umístění kamkoli

  Pohybový senzor je napájený baterií. Díky tomu je zcela bezdrátový a je snadné jej umístit kamkoli v domě. Nastavení je hotové během několika minut. Stačí jej položit na poličku či noční stolek nebo jej přiloženými šrouby připevnit na stěnu či na strop. Můžete jej dokonce magneticky připevnit ke kovovým povrchům. Úhel snímání je možné upravit otočením senzoru vhodným směrem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat