Bílá atmosféra

  Bílá atmosféra

  Světlo pro výjimečné okamžiky

  Začněte se startovací sadou Philips Hue White Ambiance a zažijte lepší pocit s přírodní bílou barvou kdykoliv během dne, od východu po západ slunce. Ovládejte ji pomocí chytrého zařízení (přiloženého bezdrátového přepínače) a připojte ji k nositelné elektronice. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Bílá atmosféra

Základní sada, E27, 9, 5 W 8718696580288 Najít podobné výrobky

Světlo pro výjimečné okamžiky

Od východu po západ slunce

 • Od hřejivě bílého po chladné, jasné denní světlo

  Od hřejivě bílého po chladné, jasné denní světlo

  Vytvořte si to správné prostředí pro jakýkoliv okamžik prostřednictvím palety odstínů nádherného světla v přírodní bílé barvě. Aplikace vám umožní nastavit libovolný odstín bílého světla, od jasného denního světla plného energie až po uvolňující, hřejivé bílé světlo. Chopte se kontroly a upravte si své prostředí. Ani moc jasné, ani moc tmavé. Tak akorát.

 • Světlo pro energii, koncentraci, čtení i relaxaci

  Světlo pro energii, koncentraci, čtení i relaxaci

  Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, pozornost i rutinní činnosti. Pomocí aplikace je možné nastavit světlo optimálně pro daný okamžik. Osvětlení Philips Hue vám dodá energii, přispívá ke koncentraci, usnadňuje čtení a pomáhá relaxovat. Přeměňte své každodenní návyky na něco, co vás baví. Ciťte se jinak, ciťte se lépe.

 • Probouzejte se s příjemným pocitem vnitřní pohody

  Probouzejte se s příjemným pocitem vnitřní pohody

  Zpříjemněte si spaní a probouzejte se každé ráno plní energie. Systém Philips Hue vám usnadní vstávání. Postupné zvyšování intenzity světla vám bude připomínat opravdový východ slunce – mnohem lepší než nepříjemné zvonění budíku.

 • Ovládejte světla podle sebe

  Ovládejte světla podle sebe

  Připojte Philips Hue Bridge a vaše světla Philips Hue a pusťte se do objevování jejich nekonečných možností. Ovládejte světla z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Philips Hue nebo doplňte do systému spínače, které budou světla aktivovat. Užijte si osvětlení Philips Hue naplno díky časovačům, upozorněním, výstrahám a dalším funkcím.

 • Ovládání prostřednictvím bezdrátového přepínače ztlumení Philips Hue, který je součástí balení

  Ovládání prostřednictvím bezdrátového přepínače ztlumení Philips Hue, který je součástí balení

  Ovládejte světla Philips Hue bez použití smartphonu či tabletu. Díky bezdrátovému přepínači, který je součástí balení, můžete světla vypínat i zapínat, přepínat mezi 4 předem nakonfigurovanými možnostmi nastavení světla a tlumit světlo na požadovaný jas. Prostřednictvím aplikace Philips Hue pak můžete přepínač nastavit a přidat své oblíbené světelné scény Philips Hue. Instalace je rychlá, snadná a bezproblémová. Jednoduše vypínač připevněte, kamkoli chcete, pomocí šroubů nebo lepicí pásky na zadní straně.

 • Možnost připojení k nositelné elektronice

  Možnost připojení k nositelné elektronice

  Připojte systém Philips Hue ke své nositelné elektronice a objevte funkce, které vám pomohou v každodenním životě. Systém Philips Hue je možné připojit k hodinkám Apple, nositelné elektronice Android, aplikacím Pebble a nejrůznějším oblíbeným zařízením ke sledování fitness prostřednictvím platformy IFTT, jako je například Fitbit a Jawbone. To vám umožní světla automaticky zapnout, když se začínáte probouzet nebo když jste dosáhli aktuálního cíle pro dobu spánku.

 • Kompatibilní s technologií Apple HomeKit a Works With Nest

  Kompatibilní s technologií Apple HomeKit a Works With Nest

  Systém Philips Hue se dokáže připojit k jiným značkám a produktům a posunuje tak propojený životní styl na novou úroveň. Světla Friends of Hue jednoduše spolupracují ve prospěch vašeho domova. Systém Philips Hue je kompatibilní s technologií Apple HomeKit. Požádejte Siri, aby zapnula světla nebo aktivovala scény, aniž byste se museli dotknout jediného tlačítka, a použijte aplikace třetích stran k propojení svých světel s dalšími zařízeními, která lze připojit k technologii Apple HomeKit. Systém Philips Hue spolupracuje také se zařízeními Nest pro promyšlenější a pohodlnější domov, ať už jste kdekoli.

 • Připojte až 50 světel Philips Hue

  Připojte až 50 světel Philips Hue

  K můstku Philips Hue (součást balení) je možné připojit až 50 světel a 7 kusů přepínačů ztlumení Hue. Stačí začít s libovolnou základní sadou a můžete se pustit do přidávání výrobků Philips Hue. Poté už můžete v intuitivní aplikaci Philips Hue pro chytrá zařízení se systémem iOS a Android ovládat světla pouhým pohybem prstu. Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat