Bílá atmosféra

  Bílá atmosféra

  Světlo pro výjimečné okamžiky

  Začněte se startovací sadou Philips Hue White Ambiance a zažijte lepší pocit s přírodní bílou barvou kdykoliv během dne, od východu po západ slunce. Ovládejte ji pomocí chytrého zařízení (přiloženého bezdrátového přepínače) a připojte ji k nositelné elektronice. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Bílá atmosféra

Základní sada, E27, 9, 5 W 8718696548752 Najít podobné výrobky

Světlo pro výjimečné okamžiky

Od východu po západ slunce

 • Od hřejivě bílého po chladné, jasné denní světlo

  Vytvořte si to správné prostředí pro jakýkoliv okamžik prostřednictvím palety odstínů nádherného světla v přírodní bílé barvě. Aplikace vám umožní nastavit libovolný odstín bílého světla, od jasného denního světla plného energie až po uvolňující, hřejivé bílé světlo. Chopte se kontroly a upravte si své prostředí. Ani moc jasné, ani moc tmavé. Tak akorát.

 • Světlo pro energii, koncentraci, čtení i relaxaci

  Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, pozornost i rutinní činnosti. Pomocí aplikace je možné nastavit světlo optimálně pro daný okamžik. Osvětlení Philips Hue vám dodá energii, přispívá ke koncentraci, usnadňuje čtení a pomáhá relaxovat. Přeměňte své každodenní návyky na něco, co vás baví. Ciťte se jinak, ciťte se lépe.

 • Probouzejte se s příjemným pocitem vnitřní pohody

  Zpříjemněte si spaní a probouzejte se každé ráno plní energie. Systém Philips Hue vám usnadní vstávání. Postupné zvyšování intenzity světla vám bude připomínat opravdový východ slunce – mnohem lepší než nepříjemné zvonění budíku.

 • Ovládejte světla podle sebe

  Připojte Philips Hue Bridge a vaše světla Philips Hue a pusťte se do objevování jejich nekonečných možností. Ovládejte světla z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Philips Hue nebo doplňte do systému spínače, které budou světla aktivovat. Užijte si osvětlení Philips Hue naplno díky časovačům, upozorněním, výstrahám a dalším funkcím.

 • Ovládání prostřednictvím bezdrátového přepínače ztlumení Philips Hue, který je součástí balení

  Ovládejte světla Philips Hue bez použití smartphonu či tabletu. Díky bezdrátovému přepínači, který je součástí balení, můžete světla vypínat i zapínat, přepínat mezi 4 předem nakonfigurovanými možnostmi nastavení světla a tlumit světlo na požadovaný jas. Prostřednictvím aplikace Philips Hue pak můžete přepínač nastavit a přidat své oblíbené světelné scény Philips Hue. Instalace je rychlá, snadná a bezproblémová. Jednoduše vypínač připevněte, kamkoli chcete, pomocí šroubů nebo lepicí pásky na zadní straně.

 • Možnost připojení k nositelné elektronice

  Připojte systém Philips Hue ke své nositelné elektronice a objevte funkce, které vám pomohou v každodenním životě. Systém Philips Hue je možné připojit k hodinkám Apple, nositelné elektronice Android, aplikacím Pebble a nejrůznějším oblíbeným zařízením ke sledování fitness prostřednictvím platformy IFTT, jako je například Fitbit a Jawbone. To vám umožní světla automaticky zapnout, když se začínáte probouzet nebo když jste dosáhli aktuálního cíle pro dobu spánku.

 • Kompatibilní s technologií Apple HomeKit a Works With Nest

  Systém Philips Hue se dokáže připojit k jiným značkám a produktům a posunuje tak propojený životní styl na novou úroveň. Světla Friends of Hue jednoduše spolupracují ve prospěch vašeho domova. Systém Philips Hue je kompatibilní s technologií Apple HomeKit. Požádejte Siri, aby zapnula světla nebo aktivovala scény, aniž byste se museli dotknout jediného tlačítka, a použijte aplikace třetích stran k propojení svých světel s dalšími zařízeními, která lze připojit k technologii Apple HomeKit. Systém Philips Hue spolupracuje také se zařízeními Nest pro promyšlenější a pohodlnější domov, ať už jste kdekoli.

 • Připojte až 50 světel Philips Hue

  K můstku Philips Hue (součást balení) je možné připojit až 50 světel a 7 kusů přepínačů ztlumení Hue. Stačí začít s libovolnou základní sadou a můžete se pustit do přidávání výrobků Philips Hue. Poté už můžete v intuitivní aplikaci Philips Hue pro chytrá zařízení se systémem iOS a Android ovládat světla pouhým pohybem prstu. Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat