Bílá atmosféra

  Bílá atmosféra

  Světlo pro výjimečné okamžiky

  Přidejte žárovku Philips Hue White Ambiance do svého systému Philips Hue a zažijte lepší pocit s přírodní bílou barvou, která vás probudí, dodá energii, zlepší koncentraci, usnadní čtení a pomůže vám relaxovat. Připojte ji k můstku Philips Hue a ovládejte po svém. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Bílá atmosféra

Žárovka, E27, 9, 5 W 8718696548738 Najít podobné výrobky

Světlo pro výjimečné okamžiky

Od východu po západ slunce

 • Od hřejivě bílého po chladné, jasné denní světlo

  Vytvořte si to správné prostředí pro jakýkoliv okamžik prostřednictvím palety odstínů nádherného světla v přírodní bílé barvě. Aplikace vám umožní nastavit libovolný odstín bílého světla, od jasného denního světla plného energie až po uvolňující, hřejivé bílé světlo. Chopte se kontroly a upravte si své prostředí. Ani moc jasné, ani moc tmavé. Tak akorát.

 • Světlo pro energii, koncentraci, čtení i relaxaci

  Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, pozornost i rutinní činnosti. Pomocí aplikace je možné nastavit světlo optimálně pro daný okamžik. Osvětlení Philips Hue vám dodá energii, přispívá ke koncentraci, usnadňuje čtení a pomáhá relaxovat. Přeměňte své každodenní návyky na něco, co vás baví. Ciťte se jinak, ciťte se lépe.

 • Probouzejte se s příjemným pocitem vnitřní pohody

  Zpříjemněte si spaní a probouzejte se každé ráno plní energie. Systém Philips Hue vám usnadní vstávání. Postupné zvyšování intenzity světla vám bude připomínat opravdový východ slunce – mnohem lepší než nepříjemné zvonění budíku.

 • Připojte až 50 světel Philips Hue

  K můstku Philips Hue (součást balení) je možné připojit až 50 světel a 7 kusů přepínačů ztlumení Hue. Stačí začít s libovolnou základní sadou a můžete se pustit do přidávání výrobků Philips Hue. Poté už můžete v intuitivní aplikaci Philips Hue pro chytrá zařízení se systémem iOS a Android ovládat světla pouhým pohybem prstu. Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.

 • Připravte se na den

  Vynechejte ranní kávu a připravte se na den s pomocí chladného, jasně bílého denního světla, které vám vlije energii do žil, rozproudí vaši mysl a dodá vám povzbuzení. Dokonalé pro okamžiky, kdy potřebujete vzpruhu nebo když vám docházejí baterky.

 • Vychutnejte si dokonalé čtení

  Ponořte se do děje své oblíbené knížky díky systému Philips Hue. Ten vám poskytne to správné bílé světlo pro dokonalý čtenářský zážitek.

 • Odpočívejte s hřejivým bílým světlem

  Dejte si nohy nahoru a relaxujte při měkké záři bílého světla pro perfektní závěr dne. Relaxující bílé světlo vám pomůže se večer uvolnit a v noci lépe spát.

 • Udržte pozornost

  Udržte pozornost s dokonale vyladěným jasným bílým světlem. Nejlepší způsob, jak všechno vyřídit rychle a efektivně bez rušivých vlivů, ať už se učíte na zkoušku, pracujete z domu nebo vybíráte, co vám dnes bude nejvíc slušet.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat