Vypínač Tap

  Vyvolejte své oblíbené scény

  Philips Hue Tap je první chytrý bezdrátový vypínač, který ovládá světla Philips Hue a který je napájen vaším dotykem. Připojte ho k můstku Philips Hue Bridge a ovládejte 4 různé světelné scény, aniž byste potřebovali nějaké další chytré zařízení.

 • Vyvolejte své oblíbené scény

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Vyvolejte své oblíbené scény

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Vyvolejte své oblíbené scény

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyvolejte své oblíbené scény

poháněn vaším dotykem

 • 4 tlačítka pro 4 různé scény

  4 tlačítka pro 4 různé scény

  Můžete si nastavit 4 oblíbené světelné scény Philips Hue pro vypínač Philips Hue Tap. Vyberte scénu, kterou jste si sami vytvořili, jednu ze scén, které vytvořila společnost Philips, nebo tlačítko naprogramujte tak, aby vypínalo všechna světla. Prostřednictvím aplikace Philips Hue snadno nastavíte požadovanou konfiguraci. Závisí to jen na vás.

 • Přepínač můžete umístit kamkoli

  Přepínač můžete umístit kamkoli

  Dotykový vypínač Philips Hue lze umístit a používat kdekoli v domě – od upevnění na zeď vedle dveří až po položení vedle vašeho oblíbeného křesla nebo dokonce na noční stolek. Díky vypínači Philips Hue Tap je ovládání každodenního, praktického a vzájemně propojeného osvětlení ještě pohodlnější. Jelikož je bezdrátový, můžete jej umístit kamkoli pomocí šroubů nebo lepicí pásky na zadní straně vypínače.

 • Bezdrátový přepínač a dálkový ovladač v jednom

  Bezdrátový přepínač a dálkový ovladač v jednom

  S vypínačem Philips Hue Tap budete mít své oblíbené scény vždy po ruce. Ze zadní strany jej lze vyjmout, takže jej můžete používat pohodlně jako dálkový ovladač.

 • Kinetická energie – nejsou třeba baterie

  Kinetická energie – nejsou třeba baterie

  Vypínač Philips Hue Tap využívá kinetickou energii a je poháněn vaším dotykem, takže nepotřebujete žádné baterie. To znamená, že spotřeba energie vypínače Philips Hue Tap je přesně nula wattů. Je tak chytřejší, šetrnější k životnímu prostředí, bez odpadu v podobě baterií a bez starostí.

 • Připojte až 50 světel Philips Hue

  Připojte až 50 světel Philips Hue

  K můstku Philips Hue (není součástí balení) je možné připojit až 50 světel a 10 kusů příslušenství. Stačí začít s libovolnou základní sadou nebo samostatným můstkem a můžete se pustit do přidávání výrobků Philips Hue. Poté už můžete v intuitivní aplikaci Philips Hue ovládat světla pouhým pohybem prstu. Systém Philips Hue vychází při ovládání světel z bezpečné a spolehlivé technologie ZigBee s nízkou spotřebou energie. Do systému se neustále doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru se ve výrobcích Philips Hue provádějí přímo, bezdrátově a bez námahy.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat