Softone Globe

  Úsporná zářivka koule

  Měkké a jemné dekorativní osvětlení

  Díky kombinaci kulovitého svítidla s HŘEJIVÝM MĚKKÝM světlem můžete odpočívat ve svém osobním pohodovém prostoru. A může vás těšit pomyšlení, že tato úsporná žárovka Philips vám bude šetřit peníze ještě dalších 10 let. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Softone Globe Úsporná zářivka koule

16 W, Teplá bílá, Patice E27 871150083014245 Najít podobné výrobky

Měkké a jemné dekorativní osvětlení

Kulovité svítidlo se hodí k jakémukoli osvětlení

 • Úspora energie a peněz až 80 %

  Tato úsporná zářivka umožňuje ušetřit až 80 % energie a peněz ve srovnání se standardní žárovkou. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Snižte svůj účet za energii a začněte šetřit ihned.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte její zbytky, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat